www.sudzibas.lv Skandi Motors Slikts un neuzticams serviss

Skandi motors - Slikts un neuzticams serviss

Ar ģimeni devāmies ekskursijā uz Itāliju. Pirms tam veicām auto vispārējo diagnostiku, apkopi un brīdinājām, ka braucam ceļot. Ceļojuma pirmajā dienā Polijas autobānī saplīsa. Vecā labā vaina, kuru jau remontēja 2 reizes Skandi motors - turbokompresētāja kabeļa skavas nomaiņa (tulkojums no poļu valodas) . Paldies poļu mitsubishi auto servisam vrotslavā. Un liels kauns Latvijas Skandi motoram, jo darbs bija izdarīts pavirši, Polijā visu paskaidroja un saremontēja vienas dienas laikā, uzreiz mūs pieņēma, kas nebūtu iespējams Latvijā. Servisu atšķirība: Latvijā Skandi motors teica, ka jābūt visam kārtībā, bet Polijas mitsubishi serviss teica, ka ir viss kārtībā un var braukt uz Itāliju.

04.08.2022

T

D davanina 04.08.2022

tā varētu būt vairāku autorizēto sevisu slimība- paviršas pārbaudes.Arī mēs pirms ceļojuma veicām pārbaudi, pilno apkopi.Polijā notika ķeza, kas vrb ir nesaistīta ar apkopi.Arī Vroclava, arī ārpuskārtas apkalpošana, arī super laipnība, bet neticēja- ka mēs svaigi Lv veikuši apkopi- satecējusi eļļa, tās zudums, netīrs utt.Paldies Polijas meistariem!

G Gulbenietis 04.08.2022

Tādas skavas reti kad tiek pārbaudītas pie diaganostikas. Vnk, liekot, vajag dažas kapeikas dārgāku uzlikt.

T toomee 04.08.2022

Polija mums paskaidroja, ka šī problēma esot tā gada visiem auto un Polijā bija rūpniecības atsaukums un visiem novērsa. Latvijā neko tādu neatceros, ka butu bijis. Tikai zinu ka tā mums bija 3 reize, kad saplīsa