Skandi motors - Slikts serviss

Vēlos vērst cilvēku uzmanību, lai apdomā labi iegādājas auto skandi, cīnos ar šo iestādi jau 4 gadus, no dienas, kopš izbraucu no salona auto raustās, līdz iedegas motora brīdinājuma lampiņa, kura izdziest mašīnu noslāpējot un atkal var turpināt ceļu, esmu neskaitāmas reizes vērsusies skandi 4 gadu garumā, bet problēmu nespēj novērst un pie visa šī, vēl ir neskaitāmi remonti kā bojāts un nebraucams stūres mehānisms,2x plīsušas sajūga blīves un tas viss šo 4 gadu laikā, evakuatora pakalpojumus izmantoju biežāk kā vēlētos, no kā saprotami cieš pakārtotā ikdiena, mana auto servisa vēsture ir cienīgas grāmatas biezumā! Par komunikāciju es pat nesākšu izteikt savu viedokli - bēdīgi tur viss ir! Pirmais un pēdējais auto, ko šeit iegādājos, jo te tirgo brāķus, kas lūzt jau izbraucot pa salona durvīm! Iesaku skandi iet ar līkumu, bet ja gribās problēmas un attīstīt spējas kā tās atrisināt, tad varat šeit irgādāties kādu brāķa auto!

22.03.2023

Dusmīgais Ainārs 22.03.2023

Kāda ir auto marka un modelis ?

Ну не знаю, не знаю! Купил машину в Сканди Моторс год назад - никаких проблем не было, с сервисом пока тоже всё в порядке. Может, дело в том, что я купил новую машину с завода, а жалоба написана на загнанную старую лошадку?

S Sintija Sabule 23.03.2023

Neesmu dzirdēju,ka Skandi tirgo vecus un nodzītus auto kā Jūs te rakstat, arī mans auto bija pilnīgi jauns!

G Gulbenietis 22.03.2023

Čoms nopirku jaunu ravu. Divas reizes jumts tecēja pusgada laikā. Tad vēl pa kādam kasjakam. Katru reizi veda uz Rīgu.Vienam mersam karobkā eļļa bija jāpilda zem spiediena. Vecam vācietim lej kārbā un razdatkā, kamēr sāk līt ārā un visa gudrība. Hvz kas ar skandi motoru notiek, bet jauns autiņš vienmēr ir lielas galvassāpes. Deniska 500 km gadā nobrauca un domā, ka viss ir super :D. Nobrauc 50 k, tad parunāsim.