www.sudzibas.lv Skandi Motors Skani Motors-dara devējs

Skandi motors - Skani Motors-dara devējs

Pārsteidz, ka vēl neviens no kolēģiem nav atstājis atsauksmes par "Fantastisko" Skandi motors! Strādāju vairākus gadus. Auto pārdedvējiem nav fiksēta alga, tāveidojas tikai un vienīgi no ietirgotā procentiem. Bet tas neliedz vadībai veikt ieturejumus par dažādiem lielākiem un mazākiem, patiesiem un arī izdomātiem pārkāpumiem. Jāpiebilst, ka vismaz 90 % darbinieki algu saņem aploksnē. Servisa darbinieki vispār neskaitās,kā Skandi motors darbinieki, viņu pakalpojumi tiek pirkti vai nomāti no cita uzņēmuma. Skandi motors regulāri atbalsta dažādus velo sporta pasākumus, spodrinot uzņēmuma tēlu uz savu darbinieku un valsts apzagšanas rēķina. Runājot par augstāko vadību, ar to ir ka jau vairuma uzņēmumu aldziņas labas, ikgadējs ceļojums, tā kā ir par ko dirsiņām trīcēt, lai tikai galvenais boss dusmīgi nepaskatītos un nebūtu jākrīt viņa nežēlastībā, jo tas nozīmē vienu: Tev nebūs vairs te strādāt!

T

S shbalina 13.11.2013

Ko lai saka, viss jau uzrakstīts...

V Vins 13.11.2013

Lūgums uzvārdus minēt, kas tā dara...