www.sudzibas.lv Skandi Motors Servisa pieņēmēja rupja un necilvēcīga attieksme

Skandi motors - Servisa pieņēmēja rupja un necilvēcīga attieksme

Jau pusgadu braucu ar jauno qashqai, atbraucot uz Skandi Motors servisu jau otro reizi saskaros ar vienu no servisa pieņēmēja rupjo attieksmi Edgars Auziņš ir rupjš un neatbilstošs darbinieks šim amatam, pirmo reizi viņš vienkārši rupjā formā pateica ka mani neapkalpos un lai es griežos pie cita, tajā brīdī nodomāju, ka laikam cilvēks aizņemts pārstrādājies, savukārt šodien viņš bija pirmais kas atbrīvojās un griezos pie viņa un atkal saskāros ar vienkārši nepieņemamu attieksmi, rupju un nepatīkamu. Griežos pie Skandi motors vadības lai veic kādas disciplināras manipulācijas un paskaidro darbiniekam kura tiešais darbs strādāt ar klientiem, ka nav pieņemama tāda attieksme jo tas tiešā veidā ietekmē uzņēmuma slavu.

19.06.2019

Arī braukšana "ar jauno qashqai" nedod tiesības seksuāli uzmākties servisa darbiniekiem.

S Sabīne800 19.06.2019

Spriežot pēc Jūsu komentāra baidos pat iedomāties Jūsu izglītības līmeni.