www.sudzibas.lv Skandi Motors pakalpojuma izcenojumi

Skandi motors - pakalpojuma izcenojumi

Sveiki!!! ir apbrīnojami, ka šī servisā, izcenojumu līmenis sasniedz viss neiedomājamākos griestus. Ka PM: forkopa uzstādišana+ forkops+ darbs, 192,62ls , un tas ir vel ar atlaidi. Respektivi galvaspilseta atradu to pašu pakalpojumu, ar visām garantijam, sertifikātu uz farkopu pa 130ls. :-)
Kartera aizsarga uzstadišana: super 20ls darbs, tas ir ar atlaidi. ( Galvaspilseta ar garatiju ka kalpos šis aizsargs ilgi un labi , atradu pa 6ls uzstadišanu. Neatkarigi no tā cik daļām šis kartera aizsargs sastāv.)
Pats interesantakai ir tas ka pašas detaļas, ko šis serviss uzstāda. Pie "skandi motors" maksā nu ar "super puper" procentu likmi + - tie ir apmēram 100% - 200% iem uz katru iegadāto detaļu. Interneta, šis detaļas var atrast 1nu, vai pat 2as reizes lētāk.
Kvalitāte detaļām ir tieši tāda paša,ko piedāva internetā esošie pakalpojuma sniedzēji.... , bet nu tāda ir laikam latviešu nesautīgi skarbā daba "" ja ne man, tad arī citam nē.""
Cilveki , labie.. neļaujiet sevi mānīt!!!! pirms ko uzsākat remontēt šai servisā, paskatieties , papētiet, palasiet, ko piedāva citi šāda pakalpojuma sniedzēji.
Izņēmums ir tie , kam bišu kabatām vīles plīst, bet arī šie cilvēki mēdz taupīt.
Lai veicās!!!