Skandi motors - Krāpšana

Liepājas autobraucēju vidū klīst visādi šausmu stāsti par šo kantori, līdz šim domāju ka tās tik pilsētas leģendas līdz brīdim kad pats dabūju izbaudīt. Man pieder Mitsubishi Outlander 2008g. Aptuveni pirms 1,5 gada no Csdd atnāca vēstule manai automašīnai bez maksas nomainīs logu tīrītāju sistēmu{rūpnīcas atsaukums} pie oficiālā pārstāvja skandi. Aizbraucu atstāju auto pie saņemšanas, mazrunīgs pieņēmējs uz maniem jautājumiem atcirta, viss kārtībā, iedeva parakstīt dokumentu pie tam man nekādu papīru neiedeva. Darbība notiek 2018 gada decembrī laiks tumšs, pavirši apskatot liekas ok. Pēc pāris dienām ievēroju priekšējā stikla apakšdaļā 15cm plaisu, aizurbu aizlīmēju, pēc pusgada no tā paša punkta parādās vēl viena plaisa jau pa citu trajektoriju. Saprotu ka cīnīties ir bezjēdzīgi un tehnisko iziet nevaru nolemju mainīt stiklu. Palūdzu servisā izpētīt bojājumu vietu. Izrādās ka situācija ir vēl ļaunāka, nomainīts nav nekas, kāds ir mēģinājis neveiksmīgi atskrūvēt slotiņas vai trapeci, atslēga ir norāvusies un trāpījusi pa stiklu. Sausais atlikums, kantoris ir saņēmis naudu no rūpnīcas par detaļas nomaiņu, jaunu trapeci un Motoriņu, bet man ir jauns stikls un 150 eur zaudējumi. Visiem kas šo izlasīja, nekad nebrauciet uz Skandi Liepāja, nekad un ne pie kādiem apstākļiem!

01.03.2020

BondsBonds 02.03.2020

"atslēga ir norāvusies un trāpījusi pa stiklu."
Tas ir zīlnieces mainīgais lielums.