Skala Muzika - Skala Muzika

Sveiki visi! Interesejos par sadu tematu, cik zinu ka jau daudziem skala muzika isti jau nepatik es to pilnigi saprotu bet es interesejos par sadu lietu. Musu likuma issuma ir it ka teikts ka es varu no 07:00 lidz 23:00 veikt vaj nu buvnieciskus darbus kas izrajsa skalu troksnu vaj skali klausieties muziku. Vakar bija viena no tiem dienam kad mes atputamies, man tadu dienu isti nav daudz stradaju pa 12 stundam diena un ir tikaj kadi 1-2 kas ir vaj nu vienu rejzi divu nedelu lajka vaj retak jo stradaju diezgan slikta apsardzes firma kur neviens negrib iet stradat. Vakar ar vienu draugu ieravam un ta ne ipasi skali iesledzam jautro muziku. Nebutu jau neko te uzsacis rakstit ja patiesam nebutu skali iesledzis skandas, bija tas ap 19:00. Bet ka no rita sapratu ar to bija pietiekami laj uz mani uzrakstitu sudzibu un vel sanemu bridinajumu ka nakamrejz sanemsu sodu 30ls vertojuma. Es domaju ka varu klausities lidz 23:00 un pat 21:00 butu jau pats patajsijs klusak. Bet ne! Ka sanak jebkurs kajmins var jebkura lajka ajzliegt tev visspar uz muzu klausities muziku. Kapec par to nekur nav rakstits? Tas ir speciali noklusets laj kads iekristu taja slazda un velak izspiest naudu? Es neesmu viens to tiem auniem kas katru dienu ka galigi apdauziti idini uz pilnu skalumu iesledz to basi. Es dzivoju 9 stava maja, gadijuma ja uz tiem ir kadi speciali notejkumi.

Minesota 16.02.2013

NU tev likās, ka ne īpaši skaļi, bet kaimiņiem varbūt kristāla glāzes sekcijā lekāja.

Tajās sērkociņmajās pat var dzirdēt, kā kaimini staigā un nopiržās tualetē.

B Balta_Puma 16.02.2013

Arī skaļumam ir savas robežas. Ir decibeli, kurus nedrīkst pārsniegt pat līdz 21.00 vakarā.

Iespējasm, ka mūsika bija tik skaļa, ka nedzirdēji poličus pie durvīm zvanam.

K KrisNik 16.02.2013

Saistošo noteikumu Nr. 80 4.1. apakšpunkts noteic, ka Rīgas administratīvajā teritorijā aizliegts trokšņot, ja tas traucē apkārtējo personu mieru, iestāžu, organizāciju normālu darbību, bet nav saistīts ar satiksmi vai pasākumiem, kas saskaņoti ar Rīgas pilsētas izpilddirektoru, un troksnim nav pastāvīgs raksturs.
Savukārt Saistošo noteikumu Nr. 80 15. punkts noteic, ka par [šo noteikumu] 4.1. apakšpunktā noteikto prasību neievērošanu, ja pārkāpums ir izdarīts laikā no plkst. 7.00 līdz plkst. 23.00, uzliek naudas sodu fiziskajām personām līdz simt latiem (..). Ja pārkāpums ir izdarīts laikā no plkst. 23.00 līdz plkst. 7.00, fiziskajām personām uzliek naudas sodu no divdesmit latiem līdz simt piecdesmit latiem (..). Ja šāds pārkāpums ir izdarīts atkārtoti gada laikā no lēmuma par soda uzlikšanu pieņemšanas dienas, neatkarīgi no pārkāpuma izdarīšanas laika fiziskajām personām uzliek naudas sodu no simt līdz divsimt piecdesmit latiem (..).

K KrisNik 16.02.2013

Rīgas domes 2007. gada 19. jūnija saistošo noteikumu Nr. 80 „Sabiedriskās kārtības noteikumi Rīgā” 4.1. apakšpunkts.