www.sudzibas.lv skaistumkopšanas salons via.Bellus Rupja un nevīžīga apkalpošana

skaistumkopšanas salons via.Bellus - Rupja un nevīžīga apkalpošana

Man ir nepatīkama pieredze ar šo salonu! Trūkst iejūtības un normālas attieksmes pret klientu, gan zvanot gan apkalpojot! Turklāt īpašniece Ilze bieži vien uzmācas klientiem ar savām problēmām!

E Eseseseseseses 15.05.2010

ja ir pretenzijas pret kaut ko, tad arii detalizeeti taas izklaasti nevis iidi par visu kopumaa un tajaa pasaa laikaa par neko.

I Ilze 17.05.2010

Cien. Andri Māliņ!
Salons jau kādus trīs mēnešus vairāk neatrodas šajā adresē, un savu privāto nepatiku pret mani personīgi vari izklāstīt man personīgi :)
Jauku dienu!

L Liene 16.06.2010

Piekrītu, attieksme nav pati labākā, turklāt visam klāt ir neprofesionāla friziere, kas neprot ne griezt matus, ne ari komunicēt ar klientu. Beigās, kad biju šokā par savu jauno frizūru, nepaspēju neko pateikt, tikai to, ka īsti labi nav ar nogriezto poniju, kad man jau apmetni ātri noņēma un pateica "lūdzu". Tā arī aizgāju ar nekādu friūru, būtībā apgrieza tikai matu galus, pakāpeniska griezuma vispār nebija, kā arī šķībs ponijs, kuru mājās es pati vēl pielaboju... Visam klāt nāk kasierīte, kas nedeva čeku un tikai ar manu jautājumu vai tad čekus šeit nedod, čeks tika iedots. Neiesaku nekad šo salonu uz ģertrūdes ielas.