Skaistumkopšanas salons PERSONA - nevērīga attieksme

13.12. aizgāju uz salonu,kurš atrodas pie Bauskas šosejas RIMI telpās,un pierakstīju savu meitiņu 15.12. uz matu veidošanu viņas 5 gadu jubilejas svinībām.Laiks tika saplānots,tā,lai paspētu saveidot matus un paspēt uz pasākumu
.Apsolīju viņai skaistu frīzūru,kuru bērns ar nepacietību gaidīja.Aizbraucām uz frizētavu,bet friziere paskatās savos pierakstos un paziņo,ka viņai tāda pieraksta nav,un viss laiks jau aizņemts,iedeva tās darbinieces telefona numuru ,kura pierakstīja manu meitu uz veidošanu.Sazvanīju ,bet darbiniece bez sirdsapziņas pārmetumiem paziņo,ka frizieres nomainījušas kladi ,un manu pierakstu nav pārrakstījušas un viņa vispār neesot administratore un par pierakstiem neatbildot,bet pasūtījumu paņemusi,jo salonā trukstot darbinieku/adminstratores/.Varat iedomāties,kā jutās bērns,kad paziņoju,ka viņa paliks bez frizūras savā dzimšanas dienā,jo svētdienas dienā,tuvākā frizētava atrodas Ķekavā un arī brīvas meistares nebija.