www.sudzibas.lv Skaistumkopšanas salons Nekvaletatīvs darbs Kristīni Undeli

Skaistumkopšanas salons - Nekvaletatīvs darbs Kristīni Undeli

Sūdzība būs par pašu Kristīni Undeli - Vīnkalnu. Kristīne ir līdzīpašniece salonam, kurā arī viņa sniedz dažādus pakalpojumus, kā piemēram skropstu pieaudzēšanu! Sāksim ar to , ka normālais laiks kurā pieaudzē skropstas ir aptuveni +/- 2 stundas. (kvalitatīvs, labs darbs) Bēt , Kristīne spēj pieaudzēt skropstas PAT 40 minūtēs, kas šķiet pārsteidzoši ātri! Tajā laikā iekļaujot KLAČOŠANOS, un SARAKSTĪŠANOS , es saprastu ja klienti rakstītu, bet tie tiešām nav klienti. Kamēr pieaudzē skropstas protams laika gaitā veidojas dažādas sarunas. Bet pie Kristīnes sarunas pārsvarā ir par to, kā viņa bijusi ballītē, kādām "ku*ēm neļauj kāpt uz galvas" , kā ari ko viņa ir situsi (pļaukājusi ) , pat pastāsta par to ka ir žņaugusi. Ir bijušas visādas situācijas ( ko ir stāstījušas manas draudzenes ), ka ienāk pie Kristīnes kliente uz solāriju un Kristīne mīļā , jaukā balsī ar mīļvārdiņiem pavada meiteni uz solāriju, kad atgriežas pie klientes - " Kā man viņa nepatīk". Tā ir normāla attieksme? Es pie Kristīnes esmu skropstas pieaudzējusi vairākas reizes. Katru reizi darbs rit ātrāk , kā arī darbs kļūst nekvalitatīvāks. Skropstas pēc nedēļas ir var teikt katrai acij pa piecām. Par darbu ir jāmaksā diezgan atbilstoša summa, kā pie skropstu pieaudzēšanas, bet ne reizi NEESMU saņēmusi čeku par pakalpojumu. DARBS IR NEKVALITATĪVS !! atmosfēra NAV patīkama, jo es piemēram nezinu pat ko viņa saka , kad es aizeju. Kristīnei ir diezgan ļoti slikta reputācija Saldū! Neuzskatu ka tā tam ir jābūt! Ps. tas nav viss.. Vienkārši apriebjas tā vieglprātība un SLIKTĀ kvalitāte!!!!! Kā arī salonā notiek regulāri ballītes, iedzeršanas.