Skaistumkopšanas salons - Nagu lakošana

Labdien.

Pirms kāda laika iegādājos kuponu ar iespēju nolakot nagus ar ilgnoturīgo nagu laku un dāvanā - skropstu krāsošana.
Izmantoju tikai nagu lakošanu. Otrajā dienā jau nagu laika sāka plaisāt, pēc nepilnas nedēļas nagi bija tādi, ka kauns rokas rādīt. Nolēmu steidzami griezties pie savas manikīres, tā kā iepriekš netiku pie viņas.

Noņemot nagu laku abas konstatējām, ka nagu lakas krāsa bija tik spēcīga, ka iekrāsoja nagus. Skats bija drausmīgs, par to varat pārliecināties bildē.
Rezultātā - nagi bojāti. :(

Pirms pērciet kuponus, pārbaudiet vai nav kāda atsauksme par konkrēto uzņēmumu un pakalpojuma sniegšanas kvalitāti.

R

V Veronika 24.04.2012

ak Dievs!!! man bija tas pat ka Jums, tikai es gāju pie @ [slēpt]@ mājas... ari uzliku sudzibu seit, bet vinja man atbildēja ka es pati esmu vainīga...Viņa arī apvainoja mani un teica, ka esmu traka...