Skaistumkopšanas salons Miracle Imantā - nemāk runāt latviski

Tātad ir sūdzība, ka apakalpojošā sfērā strādā cīlvēks, kas vispār nesaprot latviski.
Ieeju salonā un jautāju vai pie jums ir iespējams veikt ausu caurdušanu, uz ko man atbildēja "pa ruski možitķe, ja ņepaņimaju"
pat jau arī neesmu nekāda krievu valodas speciāliste, bet tad nu kaut kā ar mammu mēģinājām pārādīt uz ausīm, ko es gribu.
Lai arī pierkastījos, bet uz šo salonu neieš, jo savādāk pagadīsies kāda meistare, kas vispār nesapratīs ko gribu un izšaus man ausīs sazin ko.

S Sesks 26.12.2010

Vajadzēja tev caurdurt klitoru ar mēli un savienot kopā ar ķēdīti, savādāk pārāg lecīga esi, it kā vairs nav citu salonu, kur aiziet un obligāti jāraksta sūdzība...

E Ekspertu eksperts 08.11.2018

Tu tiešām esi sesks arī domāšanā, ka tik smirdināt gaisu pret latviešiem un latviešu valodu.. Turklāt samaitāts krievekļu sesks, kam prātā seskaini murgi nāk un brīnums. Nu latvietis tu tiešām neesi.

M Maris 26.12.2010

Slikti ir gan tam kursh nezin latvieshu valodu, gan krievu valodu, un tu, pirms uzbruc citiem parbaudi savas latvieshu valodas prasmes, cik daudz kludu ir tava rakstiba.

M Maris 26.12.2010

Vai ku smiekligi Sesks un Zeks ir viens un tas pats cilveks vai nezvers sauciet ka gribat ;D Loshi sikie neko sapratigaku uzrakstit nevarat.

L Lama 27.12.2010

Nu es uz šādu salonu arī neietu. Ja ir problēmas ar latviešu valodu, tad parasti šādās vietās ir arī citas problēmas! Tas tā pēc pieredzes...

N nacinālists 27.12.2010

Man laikam jau pietiktu ar to, ka man atbild krieviski.Es laikam tad arī pateiktu, lai brauc tur, kur poņimajut.
Un salonam valodas inspekciju virsū.

S Siventinsh 27.12.2010

Kur ir tā valodas inspekcija ? kur tadu var sameklēt, piemēram, ja līdziga situācija rodas ?

P PIP 06.01.2011

dirsa laikam !

L LAURA 08.02.2011

Nacionālā valoda ir obligāti jāzin. Pārējās valodas ir lielisks bonuss CV un darba izpildes procesā. Šajā gadījumā, liels kauns salonam.

Z Zinaida 08.02.2011

Nacionālā valoda drīz būs dzirdama tikai Īrijā vai Anglijā.To jūs latviešu daiļavas varēsiet mācīt saviem Ibragimu vai Mashudu bērniem.Drīz tā stunda būs situsi!

E Ekspertu eksperts 08.11.2018

Nevajag pārspīlēt un gvelzt ko nezini..

L latviete 09.02.2011

Ko Zinaida, atkal latviešus liksiet lopu vagonos un sūtīsiet uz Sibīriju, lai netraucē jums okupēt teritorijas?Ar Krievijas plašumiem joprojām par maz?

E Ekspertu eksperts 08.11.2018

Fašistānas zarazņikiem nekad nav gana..

D dana 09.02.2011

fu kakieze vi prativnije vse nacionalisti, i ruskije i latisi, to4no govorjat SVINJA GRJAZI VEZDE NAJDJOT :)daze v salone kakomto u4ite jaziki dorogije ljudi, lati6skij jazik namnogo leg4e viu4ic, 4em ruskij v konce koncov, nu ili poprobujte s latisom govoritj na anglijskom,

T ToLatviete 14.02.2011

Šoreiz lopu vagonos neviens jūs neved, paši mūkat kā žurkas no grimstoša kuģa.Statistika liecina, ka pašlaik ar visiem nosalušajiem bomžiem, pašnāvību izdarījušajiem un uz ārzemēm aizmukušajiem ir lielāks latviesu deficīts Latvijā, nekā krievi ar vāciešiem izšāva vai izveda, kopā!Nodarbojies labāk ar skaistumkopšanu, par ko bija šī sūdzība.

R Rūta 08.11.2018

Bēdīgi! Zvanīju uz salonu, lai varētu pierakstīties matu griešanai. Sākumā kad pacēla klausuli atbildēja latviski, prasīju vai varu pierakstīies matu griešanai, sekoja pretjautājums (nopratu pēc intonācijas) krieviski. Kad prasīju vai varētu lūdzu latviski, vienkārši nometa klausuli. Mīļie salona darbinieki, kā Jums šķiet vai neesiet zaudējuši klientu? Turklāt, nedomāju, ka esmu vienīgais gadījums. Jums vajadzētu brīdināt cilvēkus, ka nerunājiet latviski, lai man savs laiks nebūtu jātērē Jums zvanot.
Ceru mana atsauksme palīdzēs citiem neapmeklēt šo salonu, jo tāda attieksme sniedzot pakalpojumus ir nepieļaujama.

GoodMan 08.11.2018

Спасибо за рекламу салона. Обязательно схожу.

E Ekspertu eksperts 08.11.2018

Un paliec tur, sarunāts?!

K Karma 12.02.2019

Man uztaisija briesmigako nagu pieudzešanu kadu vien var iedomaties , burbuļi, viens nags garaaks -viens isāks , pleķi un biezāki par salona sienām, runā krieviski , domrakstu nerakstīšu bet ja gribat sabojāt nagus vai nervu sistemu , jums uz šo salonu!