skaistumkopšanas salons Diāna - skropstu pieaudzēšana

Pieaudzēju skropstas par kauponu. Uzreiz pēc procedūras izskatijās lieliski, tacu jau nākamaja dienā sāka birst, un jau pec nedēļas bija palikušas tikai dažas.
Pirms tam taisiju turpat Gelish pie citas meistares. Sākumā ari likās ļoti kvalitatīvi, tacu jau pēc pusotras nedēļas nolobījās laka pie nagu galiem, kaut gan parasti ar gelish staigaju 3 nedēļas.

D

K kri_sta 26.01.2013

Es par šo salonu varu pievienoties, ka bija kupons skropstu pieaudzēšanai 1. ļoti ātri meitene paveica šo pakalpojumu, tas jau pasaka daudz! 2. kad skropstas sāka krist ārā var redzēt, ka meitene nevis pie katras skrostas lika srostu, bet tādiem kušķīšiem krita āŗā, katrā ziņā kvalitātes nekādas!!! Nevienam neiesaku tur iet!

K Kampy 18.04.2013

Biju gan pirmo reizi salonā Diāna, gan pieaudzēt skropstas. Esmu ļoti apmierināta, meistare ļoti jauka un mīļa, rezultāts mani pašu pārsteidza- tā kā vēlējos, skaisti, bet gana dabīgi.

A aldariete 23.01.2014

Skataties datumus un gadus

Tērēts 17.05.2014

Es arī liku skropstas šajā salonā Diāna un meistare arī saucas Diāna. Viņai skropastas ir kvalitatīvas un pati strādā ātri, bet ir ļoti slikta līme. Man skropstas sāka birt ārā jau pēc stundas. Tā tiešām ir taisnība, kas te rakstīts. Un es gāju bez kupona, maksāju 15, - Eur. Ļoti žēl, ka lieto tik nekvalitatīvu līmi.