skaistumkopšanas klīnika SNITA - neprofesionāls frizieris

Lielisks veids kā pilnīgi sabojāt matus! Tāda pilnīgi īsiem blondiem matiem frieziere tā ap 40. strādā arī vecrīga.
Frizierim izstaasti vienu, vinjs izdara pilniigi kaut ko citu. Ari tas cits rezultats ir pilnīgi galīgi garām. Frizūra tā ka no 90.gadiem. absolūti bezgaumīgi un neatbilstoši manam vecumam. no administrācija par šo situāciju vienkārši smieklīga attieksme.
NEKAD, NEKAD, NEKAD dzīvē nevienam neiesaku iet uz so vietu griezt matus. Mati nav nagi, kas attaug 2 nedēļu laikā. Esmu ļoti, ļoti vīlusies.

G

T tā nav patiesība 11.06.2012

Salons naudu man atdeva un atvainojās. Ir pārrunāts, kāpēc tā gadijās un situācija ir nokārtota. šai sūdzībai šeit vairs nevajadzētu atrasties, bet es to nevaru izdzēst no portāla. jau 2 reizes sazinājos ar portāla administrāciju, bet nekādas atbildes.

M Mārtiņš T. 04.12.2012

Tad jau šai pašā portālā jāraksta sūdzība par pašu sudzības.lv ha!