www.sudzibas.lv Skaistuma studija Glāsma Nekvalitatīvs manikīrs

Skaistuma studija Glāsma - Nekvalitatīvs manikīrs

Neiesaku veikt manikīru šajā salonā, citādi negatīvas emocijas un velti iztērēts laiks garantēts!
Manikīre ar nepārliecinošām kustībām, veselu stundu vīlēja nagus. Pēc tam drudžaini klāja gelish laku vismaz 5 kārtas. Papildus spīdumiņu laku viņa neprata uzklāt vienmērīgi, vairākas reizes tīrija nost un klāja par jaunu. Kad šo daudzo lakas kārtu rezulātā ieraudzīju savus nagus, biju vienkārši šokā! Tie izskatījās nedabīgi piepūtušies, kā klimpas, neestētiski. Teicu, ka nemaksāšu par laku, lai tūlīt pat notīra to nost no nagiem. Vienīgais pozitīvais šajā pasākumā, ka manikīre bez liekiem iebildumiem visu notīrija, klusi piebilstot, ka viņai 1. Reizi kas tāds gadoties, bet pamatojumu, kādēļ tā notika, nesaņēmu, vēlāk pamanīju, ka arī nagiu forma ir novīlēta nevienādi, kutikulas noņemtas nekvalitatīvi. Salonā kopumā pavadīju 3 (!) stundas, bet rezultāts nekāds.
Ja salonā tiek pieņemts māceklis, tad par to noteikti jābrīdina klients un par pakalpojumu nevajadzētu ņemt pilnu samaksu.

D