Skaistuma Ēra - Slikts serviss

Es divreiz gāju durt pīrsingus. Attieksme, jā pieklājīga, jauka. Bet to, kā meistare izdūra tos abus (mikro dermāls rokā un industriālais auss skrimslī) ir šausmīgi. Tie abi bija šķībi izdurti, un viens cits labs meistars ieraudzīja to un man pateica. Arī, ka to visu šī iemesla dēļ āda izstums ārā. Tā arī notika. Pateicoties nepareizai izduršanai es zaudēju divus pīrsingus. Ļoti slikti. Neejiet cilvēki tur. Gribat durt - duriet profesionālos tattoo salonos. Arī tā meistare pati atzina, ka īsti nezina, vai pareizi iedūra, atstājot to vienkārši uz būs vai nebūs. Ļoti slikti.

Papildināts ...kjnb 31.01.2020

Sūdzība nav atrisināta. Es vienkārši atstāju sliktu atsauksmi, lai citi būtu uzmanīgāki.

. ...kjnb 31.01.2020

Skaistuma ēra

M Mego izmeklētājs 31.01.2020

Velviena iespēja nedurt vispār .p.s. pats sev trakajos teen gados dūru un nekas

kerlok 31.01.2020

Žēl klientes, bet nu varbūt tomēr, ja tik nopietna procedūra un vēlaties skaistu iznākumu, nevajag iet uz parastajiem saloniem. :) Tomēr labāk nepažēlot naudiņu un doties patiešām zināmu, profesionālu salonu, kur meistariem ir liela pieredze.

RAMONA👀 31.01.2020

Ja pirmo reizi slikti, kādēļ gāji otru reizi?