Skaistie Skati - Čakarē

Neiesaku tūrisma firmu ''skaistie skati'', sākumā ceļojumiem norādītas zemākās cenas, labākais serviss, beigās pieprasīs divas reizes vairāk samaksāt, klientu attieksme ir zem katras kritikas.

K

B bubulis 10.05.2010

Pati izmantoju sho agentuuru- esmu palikusi apmierinaata. uzmanigi ir jaalasa noteikumi, jo cenaa daudzi pakalpojumi (cena par eshanu, ieejas cenas - kaa kuru reizi) neietilpst, bet taa jau [aliek briivaa klienta izveelee- izmantot vai neizmantot dotos pakalpojumus. Viennoziimiigi nepiekriitu teiktajam.
P.S. Citeeju ''klientu attieksme ir zem katras kritikas.'' - pasviitroju vaardu klients, man rodas jautaajums autoram, kas ar to tika domaats ?? =D

I Ingrīda 05.09.2010

Ļoti jauka ceļojumu aģentūra.Braucu jau vairākus gadus un nekādu pretenziju.Visi papildus izdevumi ir ierakstīti ceļojumu aprakstā un maksāt vai nemaksāt katrs izvēlas pats.
Gidi -vienkārši fantastiski-viena no retajām aģentūrām, kur ekskursijas vada sagatavojušies speciālisti, nevis to dara kaut kā...
Veiksmi!!!

T Tatjana 25.10.2010

Pilniigi nepiekriitu kritikai

R Rasma 29.06.2011

Esmu braukusi reizes 5, ļoti labi gidi, profesionāla attieksme. Ja klients grib iet iekšā objektos, par to jāmaksā atsevišķi, bet tā jau ir klienta brīva izvēle iet vai neiet. Nekad neviens nav prasījis papildus samaksu.
Aprakstos arī ir rakstīts, ka ieiejas maksa objektos jāmaksā atsevišķi

E Edīte 09.07.2011

Nemaz nepiekrītu. Kā minējuši arī citi, it nekādas «papildus» maksas netiek prasītas. Visas izmaksas ir detalizēti norādītas. Un šī noteikti ir labākā aģentūra, kas organizē braucienus pa Latviju, es nezinu nevienu citu, kas vestu uz tādām vietām, dotu iespēju satikt tādus cilvēkus, kas spēj atrast tādas vietas un cilvēkus. Novēlu visiem saprātīgiem un Latviju mīlošiem cilvēkiem jaukus un interesantus braucienus!

L LianaKraule 31.10.2011

Ļoti profesionāla, ļoti radoša tūrisma firma, vienīgā Latvijā, kam ir tik liela maršrutu daudzveidība, labi autobusi, izglītoti gidi.
Tie, kas raksta šīs negatīvās atsauksmes, lai meklē vainu sevī, ir tādi cilvēki, kam viss ir tikai slikti un kas neprot novērtēt labas ekskursijas!
Novēlu "Skaistajiem skatiem" daudz radošu panākumu un daudz labus tūristus!

U Untumainais kaķis 23.05.2013

Visi esam cilvēki, varbūt kādreiz gadās arī kāda kļūme, taču "Skaistie skati" - līdz šim labākā tūrfirma, ar ko bijusi sadarbība vairāku gadu garumā. Attieksme pret klientiem - lieliska, gidi profesionāli, ekskursijas izplānotas precīzi un racionāli. Tādu "auklēšanos" ar tūristiem un pretimnākšanu nav izrādījusi neviena cita kompānija.

J Jureta 01.05.2022

Kā izpaužas auklēšanās ar tūristiem?

M Margitta 24.03.2015

Šad tad ar Skaistajiem skatiem esmu braukusi, un man vienmēr ir paticis. Vienu gan esmu ievērojusi: ja ir braucieni ārpus Latvijas, jārēķinās, ka firma jau iepriekš nesaskaņo pusdienas ar kādu ēstuvi. Kādreiz gids noorganizē kopīgu iešanu uz restorānu/ēdnīcu/kafejnīcu, bet var gadīties, ka lielu grupu ēstuve neapkalpo. Tādos gadījumos ēšanas jautājumi jārisina pašiem. Diemžēl. Viesnīcās gan jau naktsmītnes cenās ir iekļautas brokastis.
Ja ir braucieni uz Lietuvu vai Igauniju, paši mājās izpētam internetā ēstuvju adreses un apskatamies karti.

R rutapa 14.06.2015

Skaistie Skati savā jomā - "mazie ceļojumi" ir vislabākā !
Šis laikam bija skaudīga konkurenta pārbaudes komentārs, kā reaģēsim.

E Elizabete Čukure 17.05.2016

Lietainā 2016.gada 15. maija svētdienā ar "Skaistajiem skatiem" devāmies ekskursijā "Rundāles pils un tulpju dārzi". Pārdomāti Izstrādātais maršruts un it sevišķi gides LĪGAS apbrīnojami saturīgi informatīvais stāstījums (izcili labā literārā valodā!) lika aizmirst par apnicīgi pelēki lietaino un vējaino dienu! Vēlam veiksmi arī turpmāk! Elizabete un Lidija.

C Celotaja_ES 05.04.2017

Neiesaku. Mums ekskursija uz Lietuvu bija tikai "jebru kapi". Žagares vecpilsēta neapskatīta; auļojošs braucines gar solītajiem pilskalniem... Es nebraucu kapus skatīties, bet baudīt Lietuvu.

J Jureta 01.05.2022

Kas bija grupas vadītājs?

G Gunta Ančupāne 18.03.2018

Braucu ar aģentūru "Skaistie skati" jau gadus 10- divas, trīs ekskursijas katru vasaru. Nezinu Latvijā labāku, drošāku un uzticamāku firmu, kompetentākus gidus, ( izņemot Impro, kur ir arī tikpat lieliski gidi), un nav bijis nekad nekādu domstarpību vai vilšanās. Naudas lietās viss ir godīgi un korekti, vajag uzmanīgāk lasīt aprakstus. Protams, gala rezultātā izmaksas ir krietni lielākas, nekā pamata cena, sevišķi, ja braucat ekskursijās ar kādām degustēšanām , bet no tā, ja vēlas var atteikties. Žēl, ka Jums palicis negatīvs iespaids. Mans ieteikums- brauciet vēl, bet ar labu noskaņojumu un būs lieliski!

V Valda Benefelde 18.07.2018

Braucu ar aģentūru "Skaistie skati" pirmo reizi uz Lietuvu. Patika gide, gan šofera attieksme pret visu notiekošo. Mums bija tāds gadījums ka ekskursantu grupā bija viens alkoholiķis ,kas sabojāja visu ekskursiju. Bija ģimenes ar bērniem, un visiem bija jāklausās viņa skandalēšanās un lamāšanās ar necenzētiem vārdiem, apvainojot gan gidi, gan autobusa vadītāju. Gids un šoferis arī neko nevar padarīt, jo viņš taču ir samaksājis naudu. Mans ierosinājums ir kompānijai slēgt kaut kādu līgumu, lai šādi gadījumi neatkārtotos. Lietot alkoholu autobusā, vai tā nav alkohola lietošana sabiedriskā vietā?

E Esi reāls 18.07.2018

Lietot var arī skaisti. Uzdzied, jautrs. Nav visi viena maisa metami un tapec izvelas celojumu, lai atpustos. Cita lieta, ja nemak iedzet un sak traucet.

Dainis 18.07.2018

@Skaistie Skati, jums tiešām ir pacietība visus tos viltus profilus reģistrēt :D

ā Ārijativ 08.10.2018

Braucu jau diezgan bieži ar "Skaistiem skatiem". Autobusi gan kā kurais,- tas saistīts ar grupu lielumu. Daži diezgan šauri, bet es nesūdzos, pastāv iespēja pasūtīt papildvietu. Pusdienas gan gribētos, lai būtu organizētas, pieteiktas vai vismaz tām paredzēts laiks. Bet visu atsver profesionālie un zinošie gidi. Labais garastāvoklis pāri visam un tad jau arī dažas neērtības var paciest. UN BADĀ vēl neviens nav nomiris. Citi badojas nedēļām un re,- dzīvi!

J Jureta 01.05.2022

Normāli papildu vieta nebūtu jāņem, jo tās ir papildu izmaksas. Krēsliem jābūt ērtiem pašiem par sevi. Un profesionāļiem tomēr pusdienas ir jaieplāno.

S sandra koka 01.05.2022

Paldies SKAISTO SKATU aģentūrai par dāvanu 1. maijā! Biju pieteikusies ekskursijai uz Ērgļiem. Noteiktajā laikā ierados Aspazijas bulv. Nav ne autobusa, ne cilvēku. Izrādās, ka ekskursija nemaz nenotiek! Man neviens nebij pazvanījis, ne atsūtījis īsziņu. Iztērēju pa velti laiku un naudu ceļam 5 eiro. Un protams visa svētku diena bij sabojāta!