www.sudzibas.lv Sizaar Krāpšana

Sizaar.lv - Krāpšana

Preces ar vitamīniem pasūtītas pirms mēneša 19.09.2022 un stāsts tāds pats kā visiem, kas šeit rakstījusi sūdzības... Nav preces un nav arī atgriezta samaksātā nauda.

Kādas vispār ir iespējas? Vērsties policijā/Ptac, vai tas vispār kautko dos?

22.10.2022

T taisnibascinitajs3 22.10.2022

Pēc vitamīniem ej uz aptieku pie profesionāliem apkalpotājiem nevis sūti internetā kaut kādus locekļu palielinošos medikamentus.

A Artis 22.10.2022

redzu, ka tev nav ko darīt sestdienas vakarā, skumji

T taisnibascinitajs3 22.10.2022

Paldies par rūpēm, man ir darbs, ir ko darīt.

N Nadīna Banga 24.10.2022

Es uzrakstīju iesniegumu policijā un ir uzsākta resoriskā pārbaude. Iesaku rakstī arī Jums, lai vismaz blēži izjūt kaut kādas sekas. Iesniegumu nosūtīju uzreiz Salaspils iecirknim, jo īpašnieki un uzņēmums ir no Salaspils.

E Elena Kuznetsova 28.10.2022

Я тоже написала заявление в полицию, но ответ из полиции пока не пришёл. Хочу просто предупредить всех остальных людей, которые захотят, что-то приобрести в этом интернет магазине НЕ ДЕЛАЙТЕ ЭТОГО, ЭТО МОШЕННИКИ!