www.sudzibas.lv Sizaar Krāpšana

Sizaar - Krāpšana

Interneta veikals tikai šķietami nodarbojas ar tirdzniecību. Iegādātos vitamīnus par vairāk nekā 100 eiro solītās nedēļas laikā nepiegādāja. Vaicājot par pasūtījumu, e-pastā vaina tiek novelta uz DPD kurjerservisu, kas lasot citas sūdzības ir vispārpieņemta prakse. Piedāvā atgriezt naudu, kad tam piekrītu, uz e-pastiem neviens neatbild, norādītais telefona numurs nav sasniedzams.

19.10.2022

A anse22 19.10.2022

Pirms ko sutit no internetveikala parbaudiet atsauksmes, elementari ierakstiet google.lv un visu uzinasiet!
1) tads veikals datu baze neeksiste.
2) sudzibas par veikalu ir ļoti daudz
3) vis notiek caur epastu ar nokavi, sazvanit nevar, precizet neko nevar, bankas konts arzemju, shema ir ta pati ka veikala PROFFIT kurš apkrapa vismaz 2500 cilvekus! Tikai šoreiz pardomati un gudri vis uztaisits.

B Beauty 19.10.2022

They ordered beauty products from our company and didn`t pay the invoices. Need to send them to inkasso.

B Beauty 19.10.2022

I am not sure, does it helps, but Sizaar.lv contacts are:
SIA RK [slēpt]@sizaar.lv

N Nadīna Banga 13.12.2022

Pēc mana iesnieguma Valsts policija ir uzsākusi kriminālprocesu.