Sit dēļ tualetes papīra - Tualetes papīrs ļauns

Problēma. Man ir ļoti taupīga, stingra ģimene. No vienas puses labi, no citas nē, jo tā taupība, lielā precizitāte ir reizēm neizturama.
Vakar, es paņēmu tualetes papīru, nedaudz vairāk kā 2 papīra gabalus! Mums nedrīkst ņemt vienā reizē vairāk par 2, savādāk sāk sist un bļaut!
Diemžēl, es paņēmu 4, jo man sāpēja vēders un bija caureja. Ar 2 nu neiztikt. Tēvs devās skaitīt un pamanīja ka es esmu paņēmusi vairāk kā 2 papīrgabalus. Sāka bļau, sist, man sist pa galvu ar grāmatu, apsaukāt mani par zagli, maitu, liekuli, bezkauņu, kāda nekaunība par to, ka es bojāju ģimenes ekonomiku.
Man bija žēl, ka es tā dzīvoju, kur tēvs gatavs nosist mani dēļ tā, ka paņēmu vairāk kā 2 papīrus!
Viņš teica, ka tagad nākamo reizi, es neizmantošu papīru, jo es jau to esmu izmantojusi. Vēlāk viss labi, bet tagad man sāka sist, jo lasīju grāmatu līdz 22.00. Apnika. Esmu pie vecmammas un te miers.
Ko iesākt ? Mani viņš gatavs nogalināt dēļ nieka tualetes papīra!
Un man par to ir mājas arests septembrī veselu mēnesi, par šādu ''zādzību'' un morālo kaitējumu, ģimenes finansē.
Tēvam daudz naudas iekrāts, tikai bļauj ka naudas nav.

M Maris 14.09.2010

Nevēlos neko'nevienam pārmest, bet tēvs ir neapķērīgs - vag taču vienkārši izsniegt pa divām loksnem katram gad iet uz toleti plus noteikt dienas limitu, piemēram max 1.reizi dienā, un problēma atrisināta, cilvēki mācieties taču ekonomēt :)))