www.sudzibas.lv Sirsniņa L SIA Neizpilda saistības, neievēro termiņus, melo

Sirsniņa L SIA - Neizpilda saistības, neievēro termiņus, melo

Pieņem pakalpojumu, paņem avansu un pazūd uz pusgadu. Kad zvana, jautā, priekšnieks Haralds jūtas aizvainots, jo "viss taču notiek". Beidzot - viss maijs notiek šādi: apsola būt un uzstādīt mēbeli, bet nav. Reizēm piezvana, reizēm pat nebrīdina, ka nebūs. Ir reizes, kad ierodas un apmēram 2 stundas strādā, atstājot nekārtību un netīrību. Tad atkal pazūd - apsola būt, bet nav. Viss maijs šādi - atprasos no darba, gaidu - neierodas. Līgumu, kā muļķe neslēdzu. Kad devu naudu, čeku nedeva. Sūdzēties Ptac tātad nevar - brīdinu šeit.

S Spuris 26.05.2023

Ja naudu devāt ''uz rokas'' tad pierādīt būtu pagrūti.Tacu varbūt ir kāda sarakte ar neizdarīgi krāpniecisko personu,kurā var manīt par veiktajām samaksām un t.t. Tad jau varat mierīgi uz PTAC.Taču daudz labak un ērtak - iesniegums policijā par krāpniecību.Ierosiniet lietu,pie reizes par morālo kompensāciju,jo esat zaudējusi naudu ņemot brīvdienas darbā ''pa tukšo'' .