www.sudzibas.lv Širhans nakvalitativs ediens

Širhans - nakvalitativs ediens

Neieteiktu cilvekiem griesties saja iestade. Biju pasutijusi beru mielastu uz padsmit cilvekiem, edienkarti visu aprunajam, it ka jau bija tas, kas tika solits, bet- ja ta bija varita mele, tad tiesi pieci gabalini uz skivisa, tas pats ari ar baklazanu rullisiem un silki, svaigiem darzeniem bija tragiskaks skats neka tiem ar kuriem baro cukas- sv. gurki dzelteni un paragusi, paprika miksta, skaba un lipiga, galas salati noteikti piedzivoja jau ne pirmo banketu (iepriekseja nakti tika svineti svetki), tie bija vienkarsi skabi un needami, tadi ka krabju salati nebija vispar, lai gan par tiem ari tika runats. Ta pat ari par abolu kuku kuras vieta atnesa pusamo putukrejumu... Palika loti nepatikamas nogulsnes uz sirds par to, ka cilveki tik necienigi attiecas pret citiem pat tik gruta bridi... Man bija drausmigs kauns no radiniekiem, labak butu iztikusi ar glaziti snabja un piradzinu tur pat pie kapa...Un tas viss par 250 EUR

N neKārtībnieks 22.04.2014

Bet bēru mielastā tāču ir jāpriecājas un jādzer, jālīksmo.. Normāli cilvēki negrib, ka par viņiem raud.. Nedaudz papiņņā un pie galda joko un smejies līkks, tās ir īstas bēres

neKārtīgaMāte 28.04.2014

@neKārtībnieks

Skatos, neesi metis vecos spaisiņa niķus pie malas. Es domāju, ka šito mēs jau izrunājām vecāsmātes bērēs, ka nav labi aizgājēju pavadīt zem ļegalkas uzbudinātā stāvoklī.
Nu nekas, kad ar Žoru nocelsim tevi no aizkara štangas, kas cerams notiks jau pavisam drīz, izpildīsim tavu pēdējo gribu un neraudāsim, lai gan būs ļoti, ļoti grūti neizplūst patiesās prieka asarās.

Cieņā!
Klusībā cerot un ticot
Tava mūžam gaidošā Māte

S sanita trifonova 28.05.2014

Neiet runa par to kas ir vai nav jadara tada bridi, katrai gimenei ir sava izvele, starp musu radu radiem jau entos gadus aizgajejus pavada ta. Nepatikami tas, ka citi izmantojot so situaciju atljaujas uzklat tadu galdu.