www.sudzibas.lv Širhans Cenas un kvalitāte

Širhans - Cenas un kvalitāte

Biju brīvdienās apmēklēt restorānu Širhāns Sarkandaugavā, kurš argāk bija vieta kur varēja garšīgi paēst par adekvātu samaksu. No restorāna palika tikai nosaukums - cenas neatbilst saturam, puse no ēdienkartes nav. Tumšais alus nebija vispār, cūkgaļas fileju pasūtīt nevarēja , jo nav, izvēlēto tēju atnest nevarēja, jo nav. Pasūtīju jera šašliku, atnesa nevis no jēra filējas šašliku, bet jēra gaļas karē, kas principā ir dārgāks ēdien pēc būtības, bet tomēr tas nav šašliks, bet otrkārt tas bija nodedzināts. Par šādu šašliku 11 EUR maksāt ir nedaudz neadekvāti. Visvairāk piebeidza tās, ka tējai klāt nebija citrons, jo "beidzās", kaut vai pēri ceļam ir RIMI.par 4 cilvēkiem samaksājam ap 70 EUR, kas ir ļoti neadevāti saņemtai klvalitātei. Vairs pat bezmaksas neiešu un citiem neiesaku.