www.sudzibas.lv SIRDS MĪĻĀ MONIKA Seriāls kurs ir tik vecc...

SIRDS MĪĻĀ MONIKA - Seriāls kurs ir tik vecc...

SVeiki.Vēlējos izteikt sūdzību. šodien ieslēdzot LNT redzu reklāmu raidīsim seriālu sirds mīlā monika pēc daudzu skatītāju lūgumiem. un ja nemaldos raidlaiks bija 16.30 pēcpusdiena kad daudzi nāk mājās un vēlas mierīgi paskatīties tv. Bet nee kuri ir tie skatiitāji kas so garlaiciigo seriālu jau ento reizi nau redzējusi!
Es nesaprotu ja nau ko rādīt tad nerādiet.Bet nu nejau kauko tik vecu un garlaicīgu!

E

A ainars 02.06.2008

Piekrītu 100 reizes maļ vienu un to pašu, acīmredzot nav ko citu rādīt.

G gunta 17.06.2008

ja kas tad šis seriāls iet vakara 19:30

M marija 17.06.2008

neko

L laura 14.07.2008

man patīk sis seriāls

I iks 14.07.2008

Būtu labāk lasījis grāmatu nevis skatijies Tv.

P paula 16.07.2008

man patīk sirds mīļā monika a kapēc jums nepatīk jo ja viņa ies pa dienu daži bus kautkur citur un nevarēs noskatīties

D drosmiga 16.07.2008

sis serials atskiras no citiem un tadel tas ir tik mils!man patik!lai cik riezes to neraditu nekad nav bijis ta lai redzetu visas serijas.piedodiet, bet kadam jastrada ari.nevar sedet tikai un luret tv.latvija pagaidam nav sava serialu kanala.ta luk!

R rencis 05.08.2008

Tukša muldēšana...

ž Žanis 05.08.2008

Nepatīk neskataties, pārslēdziet programmu, kur ir problēma es nesaprotu?!

K koko 05.08.2008

Debīls seriāls...

M Maiga 06.08.2008

es labak skatos Moniku neka meksikanju serialu. Es labprat skatos.

zin, tas tiešām nav forši! kkādas nejēdzīgas sērijas un visās laimīgas beigas - cik pesimistiski . :D uzfilmējiet labāk tagadējo kruto mōniku . :D smadzenes gan jau vēl pabalējušas. ;D varētu ierēkt, bet nu. Labāk jau monika, nevis kkāds krievu sūds. ;D

Mamma 10.07.2009

Nu vai tas nav viens skaists latvieshu kino? Ko juus gribat? melus, liekuliibu, vardarbiibu un jeelu sekssu?

I intars 10.07.2009

Tiešām seriāls jau ir vecs. Nesaprotu, kāpec nevar parādīt kaut ko sakarīgāku. Kāpec vecais ir aktuāls, bet jaunais nē?

Z Zigmārs 21.01.2010

Problēmu Nomāktā Jauniete, tava iesauka atbilst tavam komentāra līmenim. Tie tevis izteiktie "krievu sūdi" ir daudz profesionālāk uzfilmēti, ar labāku sižetu un talantīgākiem aktieriem. Drošvien pati neesi nemaz redzējusi pat ne vienu daļu no šiem "krievu sūdiem" citādi tā neteiktu. Drošvien kārtējā nūģe, kas pārslēdz uzreiz tv, kā redz ka tas ir krievu.

B BOSS 05.05.2011

Bļejd NEpatik ej skaties Playboy !

E eliza 27.06.2011

Nu bāc ko stresojat, ja nepatīk tad neskataties un jā elisa vai kā tevi tur sauca, ja tev nepatīk sirdsmīļā monika tad neskaties un tās sērijas ir interesantas un smieklīgas un vienalga vai viņas tur atkārtojas un jāmn galvenais, ka viņas vispār rāda!

D diana58 25.04.2012

Atvainojiet, es nesaprotu, serials loti forss, pat ja vecs, ja kadam nepatik lai neskatas, klausies muziku, skaties TV3, dari jeb ko, kapec uzreiz ta? Kaut vai 100 reizes to rada, to rada skatitaju pec! Nevis tapec ka viniem nav ko radit..

I Ivis007 10.03.2013

Labāk jau nekā kaut kādi krievu trulie seriāli

I Ivis007 10.03.2013

Labāk nekā kaut kādi trulie krievu seriāli.