www.sudzibas.lv Sintija Gavare Kredīta piedāvājums

Sintija Gavare - Kredīta piedāvājums

Labdien, zip.lv parādījās piedāvājums piedāvāju kredītu no 100-20000 bez ķīlas. Sakiet vai kādam ir bijusi darīšana ar Sintija Gavare e-pasts [slēpt]@mail.com. Es nevaru ar viņu vairs sazināties.

Atbilde no administrācijas Sudzibas.lv Sudzibas.lv Admin 19.09.2016

SIA Balticcredit un SIA Baltic Credīt Uzņēmumi nav saistīti.

G

A aija.dr 18.07.2013

Arī man šobrīd interesē šis sludinājums, jo ir nepieciešams aizdevums. Kad nosūtīju viņai e-pastā jautājumu, man atpakaļ tika atsūtīts, lai aizpildu veidlapu.

G gunina7 18.07.2013

es veidlapu aizpildiju un tagad liek pārskaitīt 2.25ls uz Jāņa Krūmiņa vārda pēc tam būšot kredīts nezinu ko darīt.

A aija.dr 18.07.2013

Kaut kā aizdomīgi tas viss izskatās, mēģināju atrast informāciju par Baltic Credit kā firmu, nekur neko nevar atrast. Vēljovairāk, ņemot aizdevumu, nav jāsūta nauda konkrētai personai, bet firmai. Varbūt labāk nesūtiet to naudu, it kā nav liela summa, bet tāpat. Es vēl mēģināšu ar viņu e-pastā sarakstīties, redzēs, ko atbildēs, tad došu Jums ziņu.

P Pipars 18.07.2013

Uzraksti, lai to summu atskaita no aizdevuma, respektīvi, lai dod to naudiņu bez tās konkrētās summas. Neviens normāls kredītdevējs kaut kādu mistisku priekšapmaksu iemaksāt neliek.

V vidzemnieks 18.07.2013

Jezus marija!!!Un tiešām ir vēl cilvēki kas kam tādam tic??

P Pipars 18.07.2013

Kā redzi, vairāk kā vajag!

B balticcredit 18.07.2013

Vajag lasīt līgumu, tad arī nekādas problēmas nebūs un nevajadzes šeit sūdzēties! Līguma punkts 3.1.1.2. nosaka, ka pēc iepazīšanās ar Kredītlīgumu Kredīta ņēmējs apliecina, ka tas ir iepazinies un piekrīt Kredītlīguma Vispārīgajiem noteikumiem un nākotnē netiks izvirzītas nekādas pretenzijas pret Kreditoru par Vispārējo noteikumu neiepazīšanos un/vai nepiekrišanu.

Ar cieņu SIA "Baltic Credit"

L liza1904 19.07.2013

Labdien.
Kā būtu iespējams sazināties ar "Balticcredit" pa telefonu?

V Viksais 23.07.2013

vai kāds no likumsargiem, vai deputātiem, vai Iekšlietu ministrija var sakārtot šo ārprātu un aizklapēt šo bodi ciet, kas atļauj jebkuram, jeb ko nomelnot???

M mimo 23.07.2013

Viksais, пишы исчо) Бред, конечно.Но улыбнуло.

T TrakaisMaigonis 24.07.2013

mimo- Pasaki man lūdzu, ja es sākšu tikai tāpēc vien, ka Tu man nepatīs par tevi rakstīt šajā mājas lapā visu, kas man ienāk prāta, vai Tu būsi priecīga? Tavas dzīve zināmā mērā tiks samaitāta. Tāpēc piekrītu, kur skatās Valsts Policija, un atbildīgie likuma veidotāji, kas izbeigto šo tautas ķengāšanu!

M mimo 24.07.2013

А в чём проблема вообще? Этот же портал и создан для этого, или я ошибаюсь? Вчера Viksais нахваливал всех аферюг, пусть так. Его точка зрения. Моё же мнение иное. Полицией и судом зачастую ничего не добьёшься, и всем прекрасно об этом известно. Так пусть хоть на этом портале люди выскажут свою беду и поделятся опытом.
Кому-то может и пригодится. Опять-таки, я уверенна просто, что очернять людей и клеветать нормальный человек сюда не придёт.
Как по мне, так этот сайт имеет смысл своего существования.

D danakzp 26.07.2013

jā es arī nevaru vairs sazināties ar Gavares kundzi, pat uz epastu neatbild kaut arī es pārskaitīju yos 2.15 bet atbildi tā arī nesagaidīju...