www.sudzibas.lv Sinsay Slikts serviss

Sinsay - Slikts serviss

"Sinsay" veikals akropolē, tas veikals, kurš tiešām pārsteidza ar savu atmosfēru.
Ieejot veikalā, var redzēt kā dažādas drēbes ir nomestas pa lielam čupām, kas gandrīz krīt uz zemes, zem vienas cenu zīmes. Apavi veikalā atrodas zem plauktiem uz grīdas, noklāti ar putekļiem un spārdīšanas pēdām, it īpaši baltas kedas, tādas rokas negribās ņemt, kur nu uzlaikot. Un "Ķirsīts Uz Tortes" visai šaj situācijai - kā pusaudžu pārdevējas, skaļi smejoties, mētājas ar drēbēm viena otrai caur stendiem.
Tādā veikalā iepirkties sajūsmas nav.

Papildināts Fina Nadiena 06.05.2019

Un tā nav tikai 1 dienas situācija. 4x reizes no atklāšanas dienas bija apmeklēts veikals "Sinsay" T/C "Akropole".

Ventilators 07.05.2019

tur noteikti būs "Pidžammu ballīte" vai "Spilvenu kaujas".. tas taču forši

A Ani 20.04.2021

Saņemta no Sinsay E-veikala jaka,sūtīta no kāda no Rīgas veikaliem,netīra visa😰it kā kāds būtu to jau valkājies pirms sūtīt
Ļoti cūciski tas ir!Sūtu bieži sev,bērniem,bet šīs gadijums galīgi garām!