www.sudzibas.lv Sinergo mājas Krāpšana, uzsākts kriminālprocess

Sinergo Domino - Krāpšana, uzsākts kriminālprocess

Liedagu grupējuma (Aija Liedaga, Ingars Liedags, iespējams Everita Mauriņa un kaut kāda Ilva) jaunais “projekts” pēc Sinergo, Sm interjeri, Sinergo Factory, Sinergo Ou iespējams naudas atmazgāšanas shēmas Igaunija. Fb super Skaistas bildes, paņem naudu un aizlaižas, skat ltv raidījumu par šo tēmu https://youtu.Be/k2shc2orcg0
vai kādam ir zināma šo krāpnieku kompānijas nosaukums Lietuvā?

BondsBonds 21.03.2020

Izklausas esi smalki pazīstams ar "lieldagu grupējumi". Kāpēc?

A aramiss 24.03.2020

Opā...šis parādnieks jau sen zināms visiem Rīgas piegādātājiem! Ingar, pimpi...kā ir?...sirdsapziņa negrauž?

I ingars777 09.05.2020

apskatoties tavu profilu ar 182 komentātiem rodas jautājums cik maksā tavi smirdīgie pakalpojumi? :))

aramiss 27.11.2019:
kas tā par sektu?...izskatās pēc krāpnieku kantora un tas veikenieks izskatās pēc d. laizītāja, mīzelis!

haha, sūdu muša.. :)))

E everital 22.04.2020

Jūs, Jāni Vanag, debīls esiet? Kāds sakars man Everitai Mauriņai ir šiem Jūsu murgiem? Lūdzu pierādījumus! Izdzēsiet no šīs sūdzības manu vārdu un uzvārdu!

E everital 22.04.2020

Un Jums tā izskatās nav mīlošu vecāku, jo ja būtu, tad Jūsu sirdsapziņa neļautu iesaistīt šajā visā manus vecākus kuri ir cienījamos gados. Nedod Dievs ja viņiem, dēļ viss šī murga, notiks kas slikts ar veselību...

K Kolaidara 15.12.2020

Ja nu tie mīlošie vecāki, radinieki nav šajā visā iesasitīti, tad varbūt viņi var vest Ingaru pie prāta un mudināt sakārtot vecās un netik vecās lietas. Aiz šī visa jau ar ir cilvēki, ģimenes, kuru ikdienu Ingars ir sačakarējis. Kā ar šo cilvēku veselību?Everita - visas cerības uz Jums!

I ingars777 08.05.2020

Šo apmelojošo sūdzību ir uzrakstījis Jānis Vanags nesen atlaistais MAXIMA valdes loceklis, kuru piems kāda laika atlaida arī no Airbaltic valdes.
Lai nejauktu par kuru Vanagu iet runa šeit var redzēt šī troļļa bildi:

Tu šeit izliecies par muļļki, jo pats zini ka firmu un to īpašnieku dati ir publiska pieejama informācija un jebkurš var parbaudīt un secināt, ka Lietuvā mums nekādas firmas nav un nekad nav bijušas.
Paskaidro tuvāk savas apsūdzības, kas tas ir par “grupējumu” par ko Tu runā? Kādā veidā ar tevi ir saistītas personas kuras mini šajā sūdzībā?
Paskaidro savas aizdomas par “naudas atmazgāšanas shēmām”?
Tu esi iespējams psihiski slims cilvēks, jo viss ko raksti ir meli.
Sava stulbuma rezultātā Tu mēģini nomelnot mani un iebiedēt arī manus vecākus.
Tu caur pazīšanos esi izveidojis apmelojošu sižetu, bez nekādiem pierādījumiem apmelojot mani par “grupējuma” veidošanu un melojot, ka pret mani um māti ir uzsākts kriminālprocess. Tu caur manu draugu profiliem mēģini visiem sūtīt apmelojošas ziņas.

Tu biji atradis internetā manas mātes telefona numuru un zvanīji viņai un draudēji melodams, ka tev ir pierādījumi tam ka es esmu izteicis draudus taviem bērniem un ka viņiem bail no manis. Kurš normāls cilvēks/tēvs būdams varētu šādus melus izdomāt?! Tavs mērķis bija sastresot un sabojāt veselību vecam cilvēkam. Kad es prasīju kāpēc tā darīji Tu man neko neatbildēji.
Vanag, piezvani manai mātei un beidzot atvainojies!

N Nanajka 09.05.2020

Pievienojos sūdzībai! Viss ir taisnība un zinu to no pieredzes! Galvēnais tagad izplatīt informāciju lai apstadīnāt šo krāpnieku!

K kapeika14 10.05.2020

Tas, ko, cienījamais Liedags, ja tā vispār var viņu nosaukt, ir melis augstākajā pakāpē. Kā es to zinu? Jo kādu laiciņu Sinergo strādāju.
1. Citēju Andriskkk rakstīt: "Mēs ar ģimeni dzīvojam sinergo mājā. Labākais lēmums dzīvē. Ļoti atsaucīgi būvnieki, viss tika paveikts operatīvi, augstākajā līmenī. " Klaji meli, šo komentāru rakstījis noteikti pats Ingars. Varbūt šeit ir domāti tie nelaimīgie klienti no ķīnas, no kuriem TU, INGAR, esi piesavinājies teju 200k Eur, bet māju jau 2 gadus neesi uzcēlis? Ik pa reizei aizbraucu līdz Jelgavai, paskatīties, vai maz esi ko tur iesācis darīt, bet nekā. Ja tā nav krāpšana, tad nezinu kā to savādāk nosaukt. Nav NEVIENA klienta, kas šādi teikti... NEVIENA.
2. No visiem mājas lapā ievietotajiem "realizētajiem objektiem, vienīgai objekts, kurš ir realizēts kaut cik kārībā un kuram nav īpaši nekādu problēmu ir Carnikava un Katrīnmuiža… par pārējiem... varu uzskaitīt kas kurā objektā notika...
3. Algas. tiek maksātas skaidrā naudā, līdz ar to tiek apkrāpta valsts. Kā es to zinu? Atceries, Ingar, par FB un whatsap čatiņiem... Kā arī par to, ka darbiniekiem jābrauc pie Taviem draugiem pakaļ algai, jo firmas konti pilnīgi tukši un nav par ko algas maksāt. Alga mēnesim kavējās. Bet tā vietā, šis ķēms, aiziet un nopērk sev jaunu mašīnu un pēc tam lielās, kāds viņš kruts. Ingar... nožēlojams Tu esi. Šeit būtu darbiņš VID. Tā pat firmā fiktīvi nodarbina savus vecākus, lai tik pats iešņauktu naudu nāsīs.
4. Klienti - šī ir pati jautrākā saruna daļa, reizēm, arī pati skumjākā. Mīļie cilvēki, neticiet šim meliem... viņš nezin, ko nozīmē atbildība un cieņa. Tā vietā, lai risinātu problēmas, viņš nobloķē visos portālos, nobloķē zvanu, lai nevar ar viņu sazināties.
5. Ja jau, Tu, Ingar, pat šeit publicē savus klienta vārdus, tad par kādu ciņu vispār kaut ko var runāt? Nožēlojams cilvēks esi. Es arī varu uzskaitīt šo to:
Salaspils - klients samaksāja par virtuves tehniku, bet pašam beigās nācās pirkt.
Ozolnieki - 2,5 gadus Sinergo nerisināja problēmas. Cerams, ka tagad viss ir kārtībā.
Dzidriņas - šeit vispār viss lielākās problēmas. Dažās sienās nebija siltinājums ielikts. Klients beigās pasūtija"nah"" Ingaru, jo vairs negribēja ar tādu loho ķēpāties... un tādu klientu ir vēl un vēl Sigulda, Ikšķile, Liepāja, Carnikava utt.
6. Ar klientiem sarunā sola vienu, tāmē parādās kaut kas cits, bet dzīvē atkal kas cits. Dara pats ko un kā grib. Izdomā kaut kādas mistiskas atrunas utt. Nepieturas pie projekta. Pats kaut ko uz savu galvu maina, nesaskaņojot ar klientiem.

Cilvēki.… padomājiet loģiski, Latvija nav tik liela, lai neaizbrauktu klātiene aprunāties ar māju īpašniekiem un tā Jūsu uzzināsiet patieso situāciju. Sinerog mājas lapā var redzēt kurās vietās objekti realizēti... nu nav Mārupe un citas vietas tik lielas, lai neatrastu objektus.
Paskatieties Lursot, cik liels parāds ir Sinergo mājas (SM Interjeri) un tad padomājiet loģiski. Ja jau uzņēmuma tik labi veicas, tad kāpēc ir tāds nodokļu parāds un ir dibināta jauna firma Domino Homes, zem kura vārd tiek tirgotas arī Sinergo mājas.?!
Liegads nevar uz sava vārda reģistrēt nevienu uzņēmumu, tāpēc to dara uz mammas vārda.

No lai saka - persona, kuram nav nekāda morāle un atbildība. Nožēlojams cilvēks.

R robertsk 02.11.2020

Mums arī ar Aija Liedaga, Ingars Liedags saistīts uzņēmums Sm interjeri nav samaksājis par preču piegādi.

SIA ALBAU

N Nanajka 02.01.2021

Jums jāraksta iesniegumu policijā jo krimināllieta jau uzsākta