www.sudzibas.lv SimSim.lv piegādes kavējums

SimSim.lv - piegādes kavējums

Pasūtījām divus portatīvos datorus ar kopējo summu 781.90lvl, noliktavā 14 gab. apmaksājām priekšapmaksas rēkinu, teica, ka datorus mums piegādās uzreiz pēc naudas saņemšanas. Tā kā mums vienādas bankas naudu saņema šie uzreiz pēc pārskaitījuma - ceturtdien. Piektdien neviens mums neceļ telefonu, aizbraucām uz biroju. Iemesls, kāpēc nevarējām saņemt portatīvos datorus bija tāds, ka kurjeris šodien nestrādā un nevar aizbraukt uz noliktavu tiem pakaļ, jo viņam ir salūzusi automašīna. Mēs piedāvājām aizvest ar savu transportu, bet attaisnojums bija tāds, ka kurjerim tad būtu jāmaksā par pilnu darba dienu. Priekšnieks ārzemēs un cilvēks, kurš mūs apkalpoja bija bez preces saņemšanas pilnvaras. Es atvainojos, kas tā ir par viņu noliktavu, ja viņiem ir nepieciešama pilnvara preces izņemšanai?
Teicās, kad pirmdien preci saņemsim!

Pirmdien ap preces piegādes laiku seko zvans:"Diemžēl portatīvie datori mēs nevarēsim šodien piegādāt, jo viņš nav mūsu noliktavā, teica ka varēs dabūt pēc 2 nedēļām un cena būs pavisam cita."

Gaidam ar nepacietību naudas atgriēžšanu, ja, nē, tiesas darbi.

A andrejs 20.07.2010

Mūsdienās kādam maksāt uz priekšu? Khm, griezies jau tāpēc vien tiesību sargājošās iestādēs.