SimSim.lv - neizdarība

eiesaku nevienam un nekad saistīties ar šo interneta veikalu, jo es ņēmu telefonu, kas skaitījās jauns pēc 1 dienas jau nojūdzās un telefonu biju uz līzingu ņēmis. tad kad ateicos no telefona tad pirmo iemaksu kuru veicu arī nevarēja atgriezt uz reiz jo nibija naudas un caur pārskaitījumu atgrieza, ar to vien tas nebeidzās. vēl latteko līzinga kompānijai uzrakstīju lai anolē aizņēmuma līgumu, tad kad uzrakstīju tad tikai pēc 2 nedēļām viņi nosūtīja un man nāca no latteko līzinga ka esmu soda naudu parādā. tad kad sāku zvanīties tad tikai nosūtija. tad kad itkā viss bija cauri atnāca paziņojums ka man jāmaksā līgumsods, kuru labi nomaksāju bet kad pārskaitīju simsim.lv tad vinji nevis pārskaitīja bet pēc atkal 3 nedēļām pārskaitīja lateko līzingam jo bija pati slima un aizmirsa grāmatvedei pateikt ka jāpārskaita nauda lai man nenāktu soda pavēst. bet tikai pēc 2 mēnešiem viss nokārtojās.