www.sudzibas.lv Simply travel Naudas krāpšana

Simply travel - Naudas krāpšana

Mīļie cilvēki, uzmanieties tie ir krāpnieki.Viņu darbība ir sekojoša, viņi uzaicina uz prezentāciju, kur stāsta par īpašum tiesībām un ceļojumiem, kuri ir it kā riktīgi izdevīgi.Nu mēs arī iegādājāmies, bet saskaņā ar līgumu, varējām to lauzt 14 dienu laikā.Tā arī notika, ka izdomājām, ka šis piedāvājums mums neinteresē un lauzām līgumu, kur tika atrunāts, ja līgumus tiek lauzts, tad 14 dienu laikā viņiem jāpārskaita nauda. Un tad tik sākās jautrība, jo nadu viņi nepārskaita, saka, ka viņiem ir finansiālās grūtības un lai mēs gaidām,bet cik ilgi arī nesaka!Tā kā cilvēki neiekrītiet viņu krāpnieciskajās darbībās. Un viss labākais punkts ir ja lauž līgumu 100 LVL tiek paturēti, kā administratīvās izmaksas, kaut gan pēc likuma ir tā, ja līgums tiek slēgs ārpus viņu biroja, piem., viesnīcās telpās, tad līgumu var lauzt 14 dienu laikā vienpusēji un viņiem nav tiesības paturēt ne santīma.Esiet uzmanīgi, ja vēlaties doties ceļojumā, tad caur pieredzējušu
Kompāniju, nevis caur šiem krāpniekiem, kuriem ir finansiālās problēmas.