www.sudzibas.lv Simplify Neatbild uz telefonu un email

Simplify - Neatbild uz telefonu un email

Pasūtīju kuponu ar preci 5 eur vērtībā. Uzrakstīju epastu 24. Jūnijā un joprojām nesaņēmu atbildi. Kuponā bija rakstīts lai sūtu epastu ar slepenā koda nr un preces saņemšanas veidu, to visu izdarīju. Atbildes nav. Uz telefonu arī neatbild. Epastus ir izlasījuši. 5 eur dēļ šitā darīt...

O

A Agris_zzz 13.07.2018

Sveiki!

Atvainojiet, iespējams bija otra līnija un tāpēc neredzējām Jūsu zvanu. Lūdzu pārzvaniet mums katru darba dienu no plkst. 10:00 - 18:00, lai varētu atrisināt radušos situāciju.

Ar cieņu,

Simplify.lv

J Jozephine 08.08.2018

на какой второй линии?почему не указана эта вторая линия на сайте?мы так же пишем на почту и звоним второй день, трубку не берут и на электронные письма не отвечают

A Annijasandra 20.08.2018

Pilnīgi piekrītu! Uzņēmums neatbild un ignorē pilnībā telefona zvanus... Dienā ir mēģināts zvanīt vairāk kā 5 reizes dažādos laika posmos- visas reizes neveiksmīgas. Iegādājos preci 25 eiro ,kuru vēlāk nācās atgriezt. Jau ir pagājis vairāk kā mēnesis, naudu atpakļ nesaņēmu Krāpnieki! Neiesaku nevienam!

J Jozephine 08.08.2018

нам отказали в услуге по купону, а вернуть деньги не можем, потому, что фирма не отвечает. 50 евро на дороге не валяются

A ACiDMOUSE 10.08.2018

наша фотостудия тоже больше не обслужывает клиентов от них по причине не выплаты денег за купоны тоже не берут трубку и на письма не отвечяют приходица клиентам отказывать

A Annijasandra 20.08.2018

Simplify.lv

J Jozephine 21.08.2018

mēs arī nesaņema atpakaļ velti patērētu naudu.Viņi neatbild pat uz ierakstītu vēstuli/ Patiešam krapnieki