www.sudzibas.lv Silvija Zeltīte Krāpšana (zagšana)

Silvija Zeltīte - Krāpšana (zagšana)

Labdien. Mani apzaga Silvija zeltīte. Es varu pateikt viņas bankas konta numuru. Viņai vajadzēja naudu Ziemassvētkos es viņai to ziedoju. Bet viņa man to piesavinājās un viss. Viņa solija ka identificēs skype sevi bet tomēr ka apsolīja tad nepildīja. Man žēl ka jāliek iekša vēl vienreiz sūdzība es tā cerēju ka uz Ziemassvētkiem varēsim atrisināt šo lietu normāli, bet laikam tu negribi normāli, laikam tev tieši vajag ka es reakstu sūdzību tas tev izraisa prieku? Ja sūdzību lasīt pati zeltīte tad lai atbild un cilvēcīgi norunā visu nevis tagad tēlot kaut kādu maitu?

J

J Janis1984 19.12.2019

LV60PARX0012993770004 viņas konta numurs. vai kāds zin šīs personas telefona numuru?

Saivii 19.12.2019

Kur praats "zied0ot" naudu cilveekam kuru ne paziist, ne vispaar dziivbee redz? Lol , patsiepinies. Buutu cilveekiem uz ielas paliidzeejis- lielaaka jeega

J Janis1984 19.12.2019

arī to es esmu kādreiz darijis.

B biznesaklients 25.12.2019

Kāds pamatojums sūdzībai? Jūs naudu viņai pārskaitījāt labprātīgi(saprotu ka "ziedošana" nebija piespiedu kārtā)
Kāpēc lai viņa šo naudu jums atdotu?
Te nav ne zagšanas, ne krāpšanas. Kurš vispār prasa atgriezt ziedojumu?
Tas tak nav aizdevums...

E Evija M 25.12.2019

Jā, man arī interesē kāds pamatojums sūdzībai. Pirms, ko raksta, tomer vajadzetu kārtīgi izdomāt par ko sūdzies un ko vēlies panākt. Jo diezgan haotiski viss pasniegts. Vispirms apzaga, tad sanāk, ka tomer ziedoji, un tad atkal piesavinās. Tad jau puslatvija, kas kaut ko ziedo, varētu te likt sudzibas, kas ko ziedo!

Kristiinkaa 28.12.2019

Pats noziedo un pēcāk sūdzas.
Wtf?