Silver Taxi - KRĀPŠANA

Nekad neejiet strādāt uz šo firmu, jo tās priekšnieks Raitis Rūtenbergs ir viens liels krāpnieks, kas nemaksā nodokļus un piedzen nenormālas parāda summas par auto bojājumiem kas nav reāli, kā arī izmanto darbiniekus kā vergus.

N Nastja vazelin 11.12.2013

Vēl Raitis Rūtenbergs toreiz kad sadauziju mašinu un nevēlējos atmaksāt savu nereāli reālo bojājumu lika man vinju apmierināt orāli ko arī izdariju parcik reāli biju vinja vergs un negribēju maksāta kapec jāmaksā a??sadauziju nu un?? un vēl uzzināju ka viņš nemaksā nodokļus jo ir tikai parasts auto vadītājs :)) un vēl katru pirmdienu visiem darbiniekiem vinjs liek iet pie ginekologa jo uztraucas par mums pārāk traki tas jau ir par traku nu!!! mēs tikai marihuānu pie stūres toreiz pīpējām ko viņš iedomājas atnest sertificēta servisa tāmi par bojājumiem galiigi dulls??būtu atnesis kkadu kaktu papīru lai mēs varētu pēctam bļaut ka nereāli reala ļevā lapele utt a vinjš vot tāds pedants nereāli vergturis neļauj pīpēt mašīnā kkāds murgs nu... nekad neeejiet tiešām jo tur būs jaievēro noteikumi un kārtība un būs jabūt visu laiku darbavietā!!!un vēl nevarēs pīpēt marihuānu pie stūres un snjaukt vitaminu iedomajieties kads zvers vinjs ir??liek visu laiku tirit un kopt mašīnu idiots un kad es kko sadauzu mašinai vinjš saka sataisi a es vot neteisīšu a vinjš saka atrodi savu letaako servisu un sakarto ko salauzi a e vot nee labak aizmukšu a iedomajieties viņš atved oficialu bojaajumu taami ko vinjš iedomājas taa jau neies cauri es tikai drikstu visu lauzt un aizmukt ko vinjs nereali atlaujas man likt kko darit jo es taisos mainit dzimumu nu!!!

L Lell 19.01.2014

Vairākkārtīgi esmu braucis ar šī uzņēmuma automašīnām, auto kā no miskastes izvilkti, salons smird pēc cigaretēm, dažkārt gadās, ka dupsi uz auto krēsliem negribās likt! neiesaku nevienam izmantot šā uzņēmuma pakalpojumus, kuri jau tā ir pārdabiski dārgi !