www.sudzibas.lv Silvanols SIA Slikts produkts

Silvanols SIA - Slikts produkts

Nopirku aptiekā deguna pilienus Rinogel Spray (deguna gļotādas aprūpei) , domāju laba kvalitāte, jo redzu reklāmas...
Varu teikt ka biju nepatīkami pārsteigta un nelaimīga. Bijām abi slimi ar bērnu, iesmidzināju bērnam degunā, bērns sāka kliegt un raudāt ka viņam sāp un kož. Iepūtu arī sev tad un šausmas piedzīvoju reālas, tā koda degunā ka asaras izsprāga, nožēloju ka iepūtu bērnam. Tas bija ļaunākais murgs jo esmu lietojusi neskaitāmus deguna aerosolus - dažādus ražojumus, vēl neko tādu nebiju piedzīvojusi. Un sliktākais tas ka deguns tā arī neatnāca vaļā, kaut vai vairākās reizes sev iesmidzināju jo aptieka jau bija ciet, lai iegādātos kaut ko citu, un deguns bija aizlikts, nakts priekšā. Tā nakts mums ar bērnu bija grūta. Nevēlējos tērēt naudu, pirkt ko citu, domāju ka varbūt vairāk jāpūš lai būtu labāks rezultāts, bet patiesībā ieguvu bezmaz vai deguna gļotādas apdegumu jo tagad pūšot citus pilienus man joprojām sāp deguna iekšpusē un Veselība joprojām nav. Kā var kaut ko tādu vispār tirgot un reklamēt?

A Ari957 17.02.2020

Domāju, ka tikai man vienai tāda pieredze ar šo produktu. Tieši tāpat dedzināja un neko diži nepalīdzēja. Šaubos, ka tā tam ir jābūt.

P Pucina22 18.02.2020

Tā ir katra gaumes lieta.Mēs ģimenē lietojam visi arī 3 bērni SIA SILVANOLS tieši šos deguna pilienus,pūšamo kā arī smēri.Mazliet pakņudina,bet mums patīk šie produkti un palīdz.Pat nepilnu trīs gadus vecais dēls jautā,ka ir jāiepūš,tikai tas ir jādara pareizi pēc INSTRUKCIJAS.Kas ir norādīt instrukcijā.

S Silvanols Support 18.02.2020

Labdien!
Silvanols ir uzņēmums, kas ļoti atbildīgi seko savu ražoto produktu kvalitātei, tāpēc, lai izvērtētu konkrēto sūdzību, lūdzam Jūs vērsties SIA “Silvanols” Kvalitātes nodaļā, sazinoties ar mums pa tālr. 67142829, vai elektroniski [slēpt]@silvanols.lv.
Katru sūdzību mēs rūpīgi un atbildīgi izvērtējam, atbilstoši mūsu uzņēmuma iekšējās augstās kvalitātes prasībām un likumdošanai.
Tajā pašā laikā vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz to, ka Rinogel Spray izsmidzināmā līdzekļa sastāvs ir paredzēts lietošanai iesnu laikā, lai atvieglotu elpošanu caur degunu, kā arī iesnu un elpošanas ceļu infekciju profilaksei. Tā sastāvs veidots tā, lai tas nekādā veidā negatīvi neietekmētu deguna gļotādu, bet tieši otrādi - veicinātu tās ātrāku atveseļošanos. Sastāvā esošās aktīvās vielas var radīt subjektīvu kairinošu sajūtu deguna gļotādā, it īpaši, ja tas tiek iepūsts par dziļu (nonāk uz ožas receptoriem), taču šī kairinošā sajūta nekādu negatīvu ietekmi uz gļotādu neatstāj. Vēlamies uzsvērt, ka, lai nodrošinātu līdzekļa iedarbību un samazinātu kairinošo sajūtu, ir svarīgi līdzekli lietot pareizi un nepārsniegt ieteicamo lietošanas biežumu un devas. Rinogel Spray ir viens no atpazīstamākajiem, iecienītākajiem un iemīļotākajiem Silvanola produktiem visai ģimenei.