www.sudzibas.lv Silts Nams Плохое качество

Silts Nams, piedāvā kvalitatīvākās un iecienītākās termoputas Latvijā - Плохое качество

В 2013 году мы решили в квартире утеплить пол, так как первый этаж пол холодный, внизу неотапливаемый подвал. Заказали эту фирму, приехали литовцы от этой фирмы, насверлили дыр в полу задули туда 2,5 куба пены termopor в пустоты в полу и оставили сертификат с гарантией на 35 лет. Заплатили за это около 180 лат. Первый год было всё нормально пена была твердая как пенопласт, на второй год она начала всё мягче мягче становиться, а спустя 5 лет она вообще превратилась в труху, белая очень легкая как пух труха похожа на табачный пепел, полная труха и всё это осело и выдуло из щелей, поначалу этоу пену было видно в щелях, а потом она полностью пропала, толку никакого в утепление как будто бы и не было ничего теперь также холодно как было до этого. Только добавились дырки с чепиками в полу через каждый метр.
В одном месте эту пену еще не сдуло-успел фото сделать.

I

Dainis 14.02.2018

Varbūt jūsu problēmu atrisinātu komunikācija ar šo uzņēmumu, nevis bezjēdzīga sūdzēšanās internetā?

S siltsnams 01.03.2018

Lūgums sazināties ar mums [slēpt]@siltsnams.lv , vai telefoniski 22121284
Lai varētu konstatēt problēmu un to novērst

S siltsnams 01.03.2018

Lūgums sazināties ar mums [slēpt]@siltsnams.lv
Vai telefoniski 22121284

A Artur Neo 01.10.2021

Šķiet tā varētu būt patiesība pilnā apmērā...šī pati shēma darbojās līdz pat šai dienai ,,...2021 gada oktobris! Siltināšanu ar SIA "Silts nams" veicu pāris dienas atpakaļ. Ēkai personīgi esmu veicis logu maiņu pirms siltināšana un pāris logi mainīti pēc siltināšanas, papildus ēkas dažādās vietās esmu veicis kontrolurbumus pirms un pēc darba. Aprēķināt kopējo platību un kubatūru var ļoti elementāri. Rezultāts tāds. ka darba darītāji izliekās par muļķiem, izliek papildus spainīšus par itkā izlietoto materialu. ...80 % spainīšu nobrāzti un netīri, acīmredzot lietošanā jau vairākus gadus. Aprēķinu kubatūra un pieprasītā nada par darbu atšķīrās par aptuveni 150%. Ja vēlaties sadarboties ar šo firmu, tad stāviet klāt pie materiāla maisīšanas vai vienkārsi neizmantojiet krāpnieku pakalpojumus vai vienkārsi nemaksājiet un informejiet attiecīgās instances! Sertifikātu izrakstīja, no tā siltāk man nepalika. Rēķinu neizrakstīja...Droši vien informacija būs jaiesniedz Police un VID. Paldies par jauko darbu!