Silts Nams - Krāpšana

Š. G. 26. Maijā firmas silts nams divi strādnieki veica individuālās dzīvojamās mājas siltināšanu, jau pēc pirmajā sienā iepūsto putu apjoma sapratu, ka kaut kas nav īsti lāgā, jo padomju laikā celtajām mājām starp gāzbetona sienu un silikātķieģeļa apšuvumu atstāja ap 5 cm gaisa spraugu, arī meistaru veiktie tehnoloģiskie urbumi apstiprināja, ka gaisa spraugas lielums nekur nav lielāks par 8 cm, bet putu tika iepūsts it kā šī gaisa sprauga būtu vismaz 15 cm plata, pēc iepūsto putu daudzuma otrā sienā, sapratu, ka notiek kas nelāgs. Uz ko arī norādīju meistariem, tie nekavējoties zvanīja savai vadībai un pēc ilgākas sarunas pavēstīja, ka turpināšot darbu tikai pēc samaksas par jau padarīto, tā kā es tiku nostādīts fakta priekšā, vai nu maksāt, vai palikt ar pussiltinātu māju. Tā kā šī ir vienīgā firma, kas siltina ar tāda veida putām un arī lietuviešu piedāvājums ir ši pati firma, jo silts nams ir tikai lietuviešu meitasuzņēmums, nolēmu turpināt siltināšanu, paļaujoties uz firmas vadības godaprātu kā arī faktu, ka dzīvoju tiesiskā valstī. Firmas vadība, apsolīja, ka ieradīsies un visas problēmas atrisinās tuvākajās dienās, bet "tuvākās dienas" ilga trīs nedēļu garumā, kad ieradās firmas pārstāvji, izņēma apšuvuma ķieģeļus, kā arī veica urbumus iekštelpu grīdās, kur nekādu putu noplūdi neceļos nekonstatēja. Paziņoja ka viss skaidrs, tikai kāpēc es esot turpinājis siltināšanu? Apsolīja, ka priekšnieks izlemšot, bet tagad esot ārzemēs, būšot pēc divām nedēļām. Uz jautājumu, ka man vajadzētu arī kādus darījumu apstiprinošus dokumentus, atbildēja, to nebūs. Neskatoties uz to, ka strādnieki pēc telefona zvaniem priekšniecībai apsolīja, ka viss būšot oficiāli, ar visiem "papīriem", viņi tomēr pamanījās aizbraukt neatstājot nekādus dokumentus par paveikto darbu ne arī saņemto naudu. Es vēl cerēju un gaidīju priekšnieku no ārzemēm, bet tad jau firma uz maniem zvaniem pārtrauca atbildēt, sazvanīti no cita telefona, teica, ka priekšniekam vēl nav paspējuši pateikt. Tā nu es ar iesniegumu vērsos vietējā valsts policijas daļā, kur to pieņēma, pēc dažām dienām devu papildus paskaidrojumus, atsūtīja vēstuli, ka sākta resoriskā pārbaude, bet nu jau otro mēnesi klusums, tik vietējā novada avīzē atkal reklāma silts nams siltina ar termoputām gaisa spraugā no 2 eiro par kvadrātmetru...

Papildināts siltuma mīļotājs 19.08.2018

arī par putu kvalitāti radās jautājumi,jo tās tikai pēc ārējā izskata līdzinās izstādē "Māja" redzētajām, šīs firmas produkts ir trauslāks par bezē cepumu, sabirst miltos jau pēc niecīgākās mehāniskās iedarbības, kā arī šim izstrādājumam, ko grūti nosaukt par putām, ir liels rukums, žūstot tās plaisā.

M Martins Janis 26.03.2019

Sia silts nams
Varbūt jūs sajaucāt ar citu uzņēmumu jo katrā objektā ir izrakstīts garantijas sertifikāts un rēķins un nevajag to antireklāmu.
22328581

A Artur Neo 01.10.2021

Šķiet tā varētu būt patiesība pilnā apmērā...šī pati shēma darbojās līdz pat šai dienai ,,...2021 gada oktobris! Siltināšanu ar SIA "Silts nams" veicu pāris dienas atpakaļ. Ēkai personīgi esmu veicis logu maiņu pirms siltināšana un pāris logi mainīti pēc siltināšanas, papildus ēkas dažādās vietās esmu veicis kontrolurbumus pirms un pēc darba. Aprēķināt kopējo platību un kubatūru var ļoti elementāri. Rezultāts tāds. ka darba darītāji izliekās par muļķiem, izliek papildus spainīšus par itkā izlietoto materialu. ...80 % spainīšu nobrāzti un netīri, acīmredzot lietošanā jau vairākus gadus. Aprēķinu kubatūra un pieprasītā nada par darbu atšķīrās par aptuveni 150%. Ja vēlaties sadarboties ar šo firmu, tad stāviet klāt pie materiāla maisīšanas vai vienkārsi neizmantojiet krāpnieku pakalpojumus vai vienkārsi nemaksājiet un informejiet attiecīgās instances! Sertifikātu izrakstīja, no tā siltāk man nepalika. Rēķinu neizrakstīja...Droši vien informacija būs jaiesniedz Police un VID. Paldies par jauko darbu!