AtrisinātaSilts Nams SIA - Krāpšana

Ar nekaunīgāku krāpšanu iepriekš nebiju sastapies.
Sia “Silts nams”, http://www.siltsnams.lv/, Rīga, klijānu iela 6, reģ. Nr. : 48503015322, pvn maks. Reģ. Nr. : lv48503015322.
Šobrīd to pārstāvis un kontaktpersona, kas apseko objektus: jānis Kārkliņš, telef. Nr. : +37122121284. Ārējais veidols, sākotnēji itkā diezgan korekts un pieklājīgs. Uz darbu izpildi un objektu nododot pats neierodās, atsūta strādniekus (transports ar Lietuvā reģistrētām numura zīmēm) , kas nodarbojās ar klaju un nekaunīgu krāpniecību, tajā skaitā iekasē naudu bez jebkādu rēķinu izrakstīšanas. Piedāvājot risināt domstarpības savstarpēju sarunu veidā, pagaidām konkrētas atbildes nav-ignorance. Mani nākamie soļi: piesaistīt sertificētu būvekspertu, sastādīt aktu ar tehniskajiem mērījumiem, pārbaudēm un aprēķiniem, iesniegt to kopā ar iesniegumu augstāk stāvošajās instancēs lietas tālakajai virzībai, tāpat piesaistot masu mēdijus, jo iedziļinoties lietas būtībā, šis nav pirmais šāda veida gadījums. Nepieciešamības gadījumā, iesniegt prasību tiesā.
Https://www.youtube.com/watch?V=quu5auvhjki&t=4s
situācijas īss apraksts: siltināšanu ar sia "silts nams" veicu 29.09.2021. Ēkai personīgi esmu veicis logu un durvju maiņu pirms siltināšana un pāris logi mainīti pēc siltināšanas, kopskaitā 20 gab. Papildus ēkas dažādās vietās esmu veicis vairākus kontrolurbumus pirms un pēc darba. Pārsvarā gaisa spraugas platums visur dominē 2-3 cm, lielākais atrastais bija 4 cm. Pēc ēkas vizuālās apsekošanas, kā arī telefona sarunās jānis Kārkliņš vairākkārtēji pozicionēja, ka termoputu aizpildīšanas materiālu, darbu un transporta, tehnikas utt. Pilnās izmaksas, kur viss esot iekļauts, sastāda 120 eur par 1m³. Tāpat veica mērījumus, konstatējot, ka aizpildāmo sienu virmas platība=300m². Veicot darbus, meistari konstatēja, ka starpstāvu pārsegumu vietās, tāpat virs 2 stāva logiem gaisa spraugas nav, kas papildus samazina kopējo sienu virsmas platību zem 300m². Samaksa par darbu tika pieprasīta un paņemta 2484 eur, tāpat izrakstot garantijas sertifikātu uz 35 gadiem par itkā aizpildītiem 20,7 m³. Kā argumentu, krāpnieciskie stradnieki atrāda tukšus Spainīšus par itkā izlietoto materiālu. 80% no Spainīšiem bija nobrāzti, netīri un nodzeltējuši, kas liecina, ka tie apgrozība jau vairākus gadus. Dziļāk busā, atradās pilnībā jauni, tīri un nelietoti Spainīši ar materiālu, kas norāda uz pilnu neloģiskumu, jo, kas dziļāk, tas tiek ievietots agrāk! Pat pieņemot to, ka Spainīši stāvēJusi noliktavā (laigan jānis Kārkliņš dienu ieprieks minēja, ka pasūtījis materialu priekš šī darba) , visam ir savs derīguma termiņš, rodās jautājums par iepildīto materiālu kam pirms 10 gadi beidzies derīguma termiņš!
Veicot elementārus aprēķinus, kur sienu virsmas platība = 300m² un vidējais gaisa spraugas biezums 3 cm, tāpat kopējās izmaksas = 120 eur par 1m³, respektīvi 120x0.03=3,6 eur par sienas m². Iegūstam 300 m² x 3,6 eur / m² = 1080 eur kopējās izmaksas.
Pakalpojumu apmaksas rēķins netika izrakstīts, kas papildus norāda uz krāpšanās mēģinajumu. Tomēr šajā gadījumā ir liecinieki, materiāli dokumentēti, ieraksti no videonovērošanas kamerām, papildus viss ir apdrošināts, lai kopējiem spēkiem šo lietu atrisinātu ātras virzības gaitā, ja reiz darbu izpildītājs sia "silts nams" nevēlās šo lietu risināt savstarpēju sarunu veidā!
Esiet modri un uzmanīgi, neticiet cilvēku vārdiem un solījumiem (tiem sen vairs nav nekādas vērtības) , ticiet reāliem faktiem un tehniskiem mērījumiem, tiem nav neviena iemesla jums melot un apkrāpt!

02.10.2021

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Artur Neo 03.10.2021

Ņemot vērā to, ka iepriekš uzrakstīto sūdzību rediģēt personīgi nevaru, paskaidroju sekojošu, ka uzņēmuma direktors: M.Atkauķis rīkojās operatīvi uz šo lietu ātri sakārtojām savstarpēju pārrunu ceļā. Tāpat pret Jāni Kārkliņu pretenziju man nav, jo krāpšanas brīdī viņš nepiedalījās. Pēc SIA "Silts nams" vadības vārdiem, nekaunīgie krāpnieki un zagļi, kas tāpat nes uzņēmumam zaudējumus un neslavu, bija paši strādnieki, kas sistemātiski veica šīs krāpnieciskās shēmas Guntars, telef.nr.: +371 25136068 un krapniecisko shēmu līdzdalībnieks Rolands. Ja tā ir patiesība, cerams uzņēmuma vadība veiks iekšējo izmeklešanu, vainīgos atlaidīs no darba un iesniegs ziņojumu Policijā, publiskojot šo varoņu vārdus un uzvārdus, lai līdzīgas krāpšanās un apzgagšanas gadījumi nākotnē vairs neatkārtotos no šo personu puses. Nepieciešamības gadījumā esmu gatavs sniegt papildus liecību par notikušo. Lai visiem jaukas un patīkamas šīs brīvdienas!

A Artur Neo 02.10.2021

Precizēju juridisko adresi pēc lursoft datiem: Klijānu iela 2E, Rīga, LV-1013
VID administrēto nodokļu parādi,... 20 658.29 EUR uz 08.09.2021

A Artur Neo 03.10.2021

Ņemot vērā to, ka iepriekš uzrakstīto sūdzību rediģēt vai dzēst personīgi nevaru, paskaidroju sekojošu, ka uzņēmuma direktors: M.Atkauķis rīkojās operatīvi uz šo lietu ātri sakārtojām savstarpēju pārrunu ceļā. Tāpat pret Jāni Kārkliņu pretenziju man nav, jo krāpšanas brīdī viņš nepiedalījās. Pēc SIA "Silts nams" vadības vārdiem, nekaunīgie krāpnieki un zagļi, kas tāpat nes uzņēmumam zaudējumus un neslavu, bija paši strādnieki, kas sistemātiski veica šīs krāpnieciskās shēmas Guntars, telef.nr.: +371 25136068 un krapniecisko shēmu līdzdalībnieks Rolands. Ja tā ir patiesība, cerams uzņēmuma vadība veiks iekšējo izmeklešanu, vainīgos atlaidīs no darba un iesniegs ziņojumu Policijā, publiskojot šo varoņu vārdus un uzvārdus, lai līdzīgas krāpšanās un apzgagšanas gadījumi nākotnē vairs neatkārtotos no šo personu puses. Nepieciešamības gadījumā esmu gatavs sniegt papildus liecību par notikušo. Lai visiem jaukas un patīkamas šīs brīvdienas!