Siguldas Maiznieks SIA - Krāpšana

Uzsāku strādāt šajā uzņēmumā. Darba līgums ar tevi netiek noslēgts. Jo vadītājs stāsta skaistus melus, ka labāk maksās visu naudu tev uz rokas nevis pusi samaksā valstij nodokļos. Ka pārbaudes laiku darbinieki strādā vispār bez darba līguma.
Pēc laika, kad sapratu, ka šis darbs nav man piemērots un vēlējos pārtraukt strādāt šajā uzņēmumā, alga man par šo periodu netika izmaksāta.
Vairākkārtīgi rakstīju jautājumu par savu algu, uz kuru atbilde bija, ka vadītājs ir aizbraucis uz rīgu, ka nav laika vai ka bija piemirsuši par mani. Vēl līdz šodienai neesmu saņēmusi ne algu, ne atbildi par to, kad tā tiks izmaksāta.

Eg

Ot Otis 11.09.2019

Nav līguma, nav naudas. Skarbi, bet tā arī sanāk.

Fi fincoll 12.09.2019

Darba likuma 41.pants:
(1) (...)
(2) Ja darbinieks un darba devējs vai vismaz viena no pusēm ir uzsākusi veikt nolīgtos pienākumus, rakstveida formai neatbilstošam darba līgumam ir tādas pašas tiesiskās sekas kā rakstveidā izteiktam darba līgumam.

(3) Ja darba devējs nenodrošina darba līguma noslēgšanu rakstveidā un darba devējs vai darbinieks nevar pierādīt citu darba tiesisko attiecību pastāvēšanas ilgumu, noteikto darba laiku un darba samaksu, uzskatāms, ka darbinieks jau nodarbināts trīs mēnešus un viņam ir noteikts normālais darba laiks un minimālā mēneša darba alga.

(3)...darbinieks jau nodarbināts trīs mēnešus un viņam ir noteikts normālais darba laiks un minimālā mēneša darba alga.
====================================
Tas nozimē ka darba līgums jau ir noslēgts un darbadevējas jāmaksā algu, un ja darbinieks aiziet no dabba, tad darbadevējam JĀIZMAKSĀ ALGU UN VISAS KOMPENSĀCIJAS!

*darbadevējam*

Ot Otis 12.09.2019

Bet uzsākt darba saistības bez darba līguma?
Es personīgi vispār ietu ar līkumu šādiem uzņēmumiem.

Mc McGaret 11.09.2019

Strādāji bez līguma !? 😂
Tad aizmirsti, ka kaut, ko dabūsi!