Siguldas Elvi boulinga centrs - Rupjš bārmenis

Patīkamo noskaņu pēc boulinga zālē pavadītajām stundām pamanījās sačakarēt plikpaurainais bārmenis. Manuprāt, pats šis cilvēks un viņa uzvedība nav īsti adekvāti. Šāds tipāžs vairāk iederētos kādā lētā dzertuvē, nevis vietā, kur laiku pavada ģimenes ar bērniem. Mūsu kompānijai pavisam droši šī bija pēdējā reize Elvi boulinga zālē Siguldā, arī paziņas noteikti atrunāšu no naudas tērēšanas šajā iestādījumā. Ceru, ka šis īpatnis ir tās naudas vērts, ko Elvi boulings viņa dēļ zaudē.

ELVI veikali 19.11.2015

Labdien, Jāni!

Vēlamies Jūs informēt, ka Jūsu ziņa bija saņemta un nodota "Siguldas boulings" adinistrācijai.

Ar cieņu
ELVI

A A-ladze 04.02.2016

Eitanu. Man kautkā visi vienmēr bijuši laipni. Gan ejot ar bērniem, gan draugiem, gan skaidrā, gan pālī, gan spēlējot boulingu, gan biljardu, gan vienkāri alu dzerot.

A Alise D 30.09.2017

Boulings ir labs, apkalpošana arī, bet vīrietis no dzērienu bāra bija ļoti nelaipns.(ar pliko pauri) Kā tādi var vispār tikt pieņemti darbā?! Es pieeju gribu prasīt par dzērieniem un man sāk braukt augumā par to ka nav pateikts labdien. Sāk mēdīt un draud ka izslēgs celiņu, kaut gan šim cilvēkam nav šādu pieeju. Dēļ šī cilvēka vien, negribas šeit rādīties. Nu kā saka nepareizais cilvēks nepareizajā vietā.