www.sudzibas.lv Siguldas būvserviss Defekta nesalabošana

Siguldas būvserviss - Defekta nesalabošana

Paldies Siguldas būvservisa galvenajam meistaram kasparam par to, ka sešu mēnešu laikā nevarēja atrast nevienu brīvu brīdi, lai salabotu paša apflīzētās vannas defektus. Ilgi solijās, ka atradīs brīvu brīdi, lai atbrauktu un salabotu sava darba rezultātā izveidojušos defektu, bet saprata, ka labošana būs piņķerīga un izvēlējās vairs neatbildēt uz maniem aicinājumiem ierasties. Divos vārdos - pretīga attieksme!

R

Life_is_life 31.03.2022

Tadi tie Latvijas viriesi ir :)

G Gunta Gasūna 27.07.2022

Es ar Siguldas Būvserviss galveno meistaru Kasparu iekritu pēc pilnas programmas. Nav atskaites par nopirktajiem materiāliem - tipa pērk uz savu firmu, čeku nav. Nopirktais apjoms nesakrīt ar nepieciešamo. Flīzes ļoti neprecīzi piegrieztas, saliktas šķībi greizi, kā arī nav pilnīgi ievērots dizainera projekts, bet pielicis kā pašam liekas labi un ērti, rezultātā puse flīžu paliek pāri, bet skata no flīzēšanas rezultāta nekāda. Kāds būs vēl stūris, kur jāliek Ravak dušas paliknis, vai būs tie 90 grādi ir apšaubāmi.
Izvēlaties meistaru, kuram ir rinda gadu uz priekšu un tad viss būs OK, biju nepacietīga un paņēmu, kurš pirmais pieteicās uz sludinājumu FB. NU ko pati vainīga... bet jābrīdina pārējie ir, lai nav kā man, ka viss jābrucina nost un jādara pa jaunam pēc projekta.

G Gunta Gasūna 27.07.2022

kā arī ņem naudu par stundām, kas nav reāli nostrādātas. Par sava palīga darbu man paprasa 15,- stundā bet samaksā 10,- vai pat mazāk... nepiekrītat flīzēšanas darbus ņemt uz stundām, noteikta pa m2... jo man jau sāka izmaksāt 70,- par m2 bez šuvošanas, kad cena par pilnīgi pabeigtu m2 ir 35-40.- eur.