www.sudzibas.lv Siguldas Boulings Smekjeshana sabiedriskas telpas

Siguldas Boulings - Smekjeshana sabiedriskas telpas

pieteicam bouling uz divam stundam,ieiejot ieksha uzreiz sajutu ka ieksha ir smekjets bet vel ta nodomaju varbut kads pie ieejas smekjejis un gaiss ieplust ieksha :)
ta ka kategoriski nespeju izturet shadu smaku vnk pajautaju personalam vai ieksha smeke un iedomajaties atbild ja tur VIP istaba (piezimeshu ka nav pat nodaloshas sienas Vip istaba :D )un vinsh pajautaja vai esmu nakusi spelet boulingu vai gaisu ostit ,,nju tad gan man pacietibas mers bija pilns un apskatoties zale bija vismaz 5 ci berni ar savam gimenem un mani draugi kurus gaidijam ari brauca ar meitinju ,uz ko atbildeju sheit tachu ir berni
rezultata atnaca sieviete kas bija dzirdejusi manu sarunu un saka komandet puishus ka nedarbojas iekarta kas cirkule gaisu gaiss praktiski nebija ja ta varetu teikt un pi etam vel pipe VIp istabinja pie shadiem nosacijumiem,mes aizgajam klausoties ka audzina puishis un vakars mums bija nedaudz pabojats jo bija rupigi planots bey atradam alternativu ar svaigu gaisu n patikamu skatui :)

nezinu vai atgriezishos shaja iestade :)

K