www.sudzibas.lv SigmaNet Sigmanet epasta sliktā darbībā

SigmaNet - Sigmanet epasta sliktā darbībā

Jau kuro mēnesi Sigmanet epasts online.sigmanet.lv strādā kā totāla bremze vai nestrādā nemaz.
Sigmanet atbilde ir kā parasti - problēma zināma, risinām...
Kā tad viņi to risina? Pārstartē katru reizi serveri līdz nākošam klientu zvanam? :)
Jau vairāk kā pusgadu nekas nemainās.

D

A Ahha 22.11.2010

Un parasti tas notiek pirmdienās :)
Jāmūk no šiem pa fikso. Agrāk bija ok, bet tagad brrriesmiiiiiga bremze!

J Jēzin 22.11.2010

Kas ir SigmaNet??????????????? Pirmo reizi dzirdu, par ko īsti ir sudziba?

T Tontons 22.11.2010

A kam tagad viegli...

J Jana 22.11.2010

Es jau vairākas reizes zvanīju, tikai noklausās un saka, ka risinās, pēdējo reizi dievojās, ka atsūtīs e-pastu par problēmu, bet e-pasts strādā jau nedēļu, laikam tikai LU MII problēmas ar e-pasta nosūtīšanu )

J Jānis 28.11.2010

Pilnīgas muļķības. SigmaNet strādā ļoti korekti un tehniskais personāls ir pilnībā kompetents savos darba uzdevumos. Jebkurš mans pieprasījums vienmēr ir ticis apstrādāts, izskaidrots un atrisināts aptuveni stundas laikā.

Varbūt vajag pacensties nosaukt konkrētāk problēmas iemeslus, nevis nomurkšķēt, ka "man tur nekas neiet". TAS NAV PROBLĒMAS APRAKSTS. Tas ir pamuļķa standartteksts.
Ja Tu paziņo sistēmas administratoram, ka Tev tur "nekas neiet", viņam ir jāveic ilgstoša un darbietilpīga servisa diagnostika, lai atrastu problēmu un pēc tam cēloni, un pēc tam atrisinātu to. Ko tad Tu brīnies, ka viņi ir spiesti Tev teikt vienu un to pašu stundām ilgi? Atbilde "Vēl nezinām problēmu" jau Tev arī nederēs. Tad Tu purkšķēsi uz visu pasauli, ka viņi paši neko nesaprot.

M maize2 15.02.2018

CHill