www.sudzibas.lv sieriņš noindēšana

sieriņš - noindēšana

Vakar nopirkam sierinu Maxima veikala, Salaspili.Sodien atbrauca neatliekama palidziba un panema bernu(10 gadi) slimnica.Visu nakti bernu skiebinaja.Diagnoze-noindesana.Tas nav pirmais gadijums pedeja laika, kur berni ieindas ar Maximas veikala produktiem.

Вчера купили сырочек в магазине Максима, в Саласпилсе.Сегодня вызывали неотложку и ребёнка (10 лет) забрали в больницу.Всю ночь ребёнка тошнило.Диагноз-пищевое отравление.Это не первый случай за последее время, когда дети отравляются, покупая продукты в магазине Максима.

I

T ToSauliite 29.07.2011

Neviens taču tev neliek mukt prom, bet gan periodiski izvēdināt galvu, atpūsties svaigā gaisā.Tas taču tev pašai tikai nāktu par labu.

S Sauliite 29.07.2011

Nu nav jau arī tā, ka visa dzīve tikai Rīgā paliek, vasarās itin bieži pa saviem laukiem Ādažos dzīvojos :)

T ToSauliite 29.07.2011

Tad jau viss normāli, es jau sāku uztraukties, ka tev laukos nav radu, kaut gan Ādaži pierīga vien ir.Tur ir ļoti maz no īstajiem laukiem, viss pārāk mākslīgs.Man gan vairāk patīk Carnikava.

S Sauliite 29.07.2011

Carnikava ir skaistāka, bet šausmīgi garlaicīga.

T ToSauliite 29.07.2011

Kādā ziņā garlaicīga?Kam pieder tā pils otrpus Gaujas, būvēta no dzelteniem, vai pelēkiem ķieģeļiem?Cik atceros, pat tornīši bija.

S Sauliite 29.07.2011

Kad to pili pagāšgad ieraudzīju, tad ļoti liela skaudība pārņēma. Bet nu īpašnieku gan personīgi nepazīstu.

T ToSauliite 29.07.2011

Un tu teici, ka Carnikava ir garlaicīga.Ja vēl pabraukā Baltezera apkaimē, kur aiz trīsmetrīgajiem žogiem slēpjas biezo rezidences, ne tikai skaudība pārņem, bet pavisam kas cits.

S Sauliite 29.07.2011

Lai cik skaista arī kāda māja nebūtu, tomēr dižo jautrību tā tāpat nerada.

T ToSauliite 29.07.2011

Toties dzīve kā cietumā, pie sāniem bruņoti apsargi.Tev tāda perspektīva patiktu?

S Sauliite 29.07.2011

Tas viss atkarīgs no apsargiem. Un ja māja būtu pietiekoši liela, un ja varētu arī pasākumus regulāri apmeklēt, tad nebūtu nekādas vainas tādai dzīvei.

T ToSauliite 29.07.2011

Iedomājies, tu aizej uz koncertu, un visu laiku atrodies bruņotu gorillu ielenkumā!Ja kāds biezais tevi arī noprecētu, diez vai tevi vienu laistu ārpus mājas. Visticamāk, tev bez atļaujas pat būtu liegts iziet dārzā, jo tevi uzskatītu kā privātīpašumu, kamēr tu neapniktu, pēc tam gan ar lielu blīkšķi izmestu pa durvīm ārā.

Saldu dusu!

S Sauliite 29.07.2011

Skarbi, bet tipiski latviešiem!
1.arī es pati varētu sapelnīt miljonus un tādā veidā tikt pie apsardzes;
2.viduslaiki ir beigušies, kad sievietēm neviens neprasīja piekrišanu laulībām - šobrīd ir nepieciešama arī sievietes atļauja, nepietiek ar biezā gribu vien;
3.ne visi biezie ir egoistiski cūkas, ir tādi kas laulājas arī dēļ mīlestības;
4.ja es precētos, tad noteikti līgumu laulību parakstītu, kas neļautu tik vienkāršu atbrīvošanos no manis;
5.nu nav visas latviešu zeltenes pērkamas, to ir izdomājuši latviešu bāleliņi, lai mierinātu savu nepamatoti augsto ego tajos biežajos brīžos, kad latvietes izvēlas cittautiešus.

T ToSauliite 30.07.2011

Tik skaisti, kā tu šeit raksti, notiek vien filmās un pasakās, bet reālā dzīve ir drusku savādāka.

S Sauliite 30.07.2011

Un tieši šādas attieksmes dēļ es jau sen esmu sapratusi, ka nekad neprecētos ar latvieti.

T ToSauliite 30.07.2011

Visuzticīgākās tomēr laikam ir ukrainietes un krievietes.Arī prasības šim ir mazākas.

S Sauliite 30.07.2011

Tiešam domā, ka krievietes un ukrainietes neprasītu, lai viņas tiktu cienītas un godātas?

* *88 30.07.2011

Mīļo Saulīt, nu jau mēs visi sapratām, ka tu esi gana gudra meitene.Tikai atceries, ka sūdziba bija par Maxima sieriņiem.

V viktorija 03.08.2011

Klaču bābas pārstājiet ! Runa gāja par maxima veikalu, bet Jūs te par valodu ņematies.Kauns tfuuu.