www.sudzibas.lv sieriņš noindēšana

sieriņš - noindēšana

Vakar nopirkam sierinu Maxima veikala, Salaspili.Sodien atbrauca neatliekama palidziba un panema bernu(10 gadi) slimnica.Visu nakti bernu skiebinaja.Diagnoze-noindesana.Tas nav pirmais gadijums pedeja laika, kur berni ieindas ar Maximas veikala produktiem.

Вчера купили сырочек в магазине Максима, в Саласпилсе.Сегодня вызывали неотложку и ребёнка (10 лет) забрали в больницу.Всю ночь ребёнка тошнило.Диагноз-пищевое отравление.Это не первый случай за последее время, когда дети отравляются, покупая продукты в магазине Максима.

I

H harijs 29.07.2011

A ko pērc aizrobežu lēto produkciju?

B Belle 29.07.2011

Diagnoze-noindeesana!!!
Manupraat starp vaardiem-saindeeties, vai noindeet ir atskiriiba!!!
ak, dies, vecaak!!!

T ToBelle 29.07.2011

Beidz piesieties pie vārdiem. Visi tikai pārmet krievvalodīgajiem, ka tie nemācās latviešu valodu, šeit redzams, ka cilvēks ir centies, gan ar laiku valoda pielīpēsies. Labāk būtu rakstījusi par lietas būtību-cilvēka veselībai bīstamiem pārtikas produktiem, ko šajos lietuviešu veikalu tīklos tirgo.

S Sauliite 29.07.2011

pareizi dara, ka "pielabo" vārdus, ja neviens to nedarīs, tad krievvalodīgie nekad neiemācīsies pareizi lietot latviešu valodu ;)

Veiksmīgi atveseļoties bērnam! :)

T ToSauliite 29.07.2011

Un cik valodās tu pati runā un raksti?

S Sauliite 29.07.2011

he.. brīvi pārvaldu 4 valodas, un divas - sarunvalodas līmenī. palika labāk to uzzinot? starp citu, tieši paši krievvalodīgi man nereti ir teikuši, lai pielabo viņu sacīto, jo tā varot vienkāršāk apgūt precīzu latviešu valodu! Tā ka Tavam satraukumam nav pamata šoreiz! ;)

T ToSauliite 29.07.2011

Nu gluži vai brīnumbērns, man prieks par tevi!

S Sauliite 29.07.2011

Kāds tur brīnums? lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju vecumā no 20-27 gadiem salīdzinoši labi zin 4 valodas.

T ToSauliite 29.07.2011

Latviešu, latgaliešu, ventiņu un krievu?

S Sauliite 29.07.2011

Latviešu, krievu, angļu un vācu ;)

T ToSauliite 29.07.2011

Par krievu valodu gan man ir stipras šaubas. Varbūt kāds procents jaunākās paaudzes to arī mācās, vairāk gan nē.

S Sauliite 29.07.2011

Tieši tāpēc jau es arī minēju vecuma limitu, jo vecākie zin vai nu angļu vai nu vācu, bet jaunie labākajā gadījumā tikai angļu.

T ToSauliite 29.07.2011

Jaunākie negrib mācīties nekādu, toties visi vecākās paaudzes zina krievu un mazliet vācu.

S Sauliite 29.07.2011

Jaunie ir dumjāki, lai gan skolā man nepatika, ka bija visas 4 valodas visus gadus jāmācās, tomēr tagad ir prieks, ka to darīju. Tiesa gan, no visām 6 valodām praktiski sanāk izmantot tikai 3 :D

T ToSauliite 29.07.2011

Kādā specskolā tad tu mācījies, ja nav noslēpums? Varbūt diversantu?

S Sauliite 29.07.2011

Rīgas 49.vsk, tur jau pamatskolā visas valodas mācīt sāka, nekādu diversiju tur nebija - parasta vispārizglītojošā skola :)

T ToSauliite 29.07.2011

Droši vien prestiža skola, ja māca tik daudz svešvalodu uzreiz.

S Sauliite 29.07.2011

Agrāk bija prestiža, tagad ir tikai izlaisto bagātnieku atvašu bērnudārzs. Lai nu kā arī no draugiem ir dzirdēts, ka arī daudzās citās skolās ir bijis iespējams apgūt 4 valodas, tikai dēļ valodas neizmantošanas daudzi tās vairs neatceras :)

T ToSauliite 29.07.2011

Bagātnieki taču savas atvases skolo prestižās ārzemju skolās.Manā skatījumā izglītības sistēma Latvijā ir pilnīgi sagrauta, jo skolu beidzot no tās iznāk siltumnīcas augs, kurš pat tādu vārdu kā "darbs" nav dzirdējis, toties zina, kur var pasūdzēies, kad tiek pārkāptas viņa tiesības, tikai neko nav dzirdējis par pienākumiem.

S Sauliite 29.07.2011

Ar "bagātnieki" biju vairāk domājusi tos, kuri "labajos" laikos aizdomīgus biznesus ir uztaisījuši un tagad tikai zīmējas ar naudu, kura pietiks labi ja vēl 1.5 gadiem. Interesantākais ir tas, ka šitie jaunie nemaz nezin savas tiesības, lielākoties kaut ko vienu netā izlasa un pieņem ka tā tagad ir viņu tiesība, nesaprotot, ka tai tiesībai ir virkne priekšnosacījumu.