www.sudzibas.lv sidcs.lv Lai sāktu stradāt nepieciesamas ap 450 ls

sidcs.lv - Lai sāktu stradāt nepieciesamas ap 450 ls

Izlasiju sludinajumu, ka vajag stradniekus uz kruizu kugiem, aizgaju un tur mani sokeja, lai vispar varetu sakt stradat nepieciesams ap 450 ls un debilakais pirmaja darba diena kad saksiet sradat, bileti uz to valsti kur jus brauksiet pirksiet pasi, luk ta -neuzticaties ta ir reala naudas izkrapsana

K

I Ieva 22.01.2009

3 gadus atpakaļ es arī pieteicos šim darbam. Un sistēma manā skatījumā tur ir pilnīgi normāla, Tu maksā par apmācībām, kas Tevi sagatavo intervijai. Kā arī ir jāmaksā par visām tām kuģošanas atļaujām un sertifikātiem, kas ir obligāta prasība uz visiem kuģiem. Un naudu par ceļu atgriež, ja Tu esi nostrādājis līgumā noteikto laiku. Tā jau nav zemeņu lasīšana... ;)

bet vajag but par pilsoni?

R Rita 25.01.2009

Ja rabotaju na Carnival Cruise Line uze 2 goda ot Sidc, ja negrazdanka. Mi poluchali vizu odinakovo, kak grazdane, tak i negrazdane, eto nevazno. Denjgi platili za obuchenie, bilet bil dorogoi, no zarplata vsjo okupila za pervie 2 nedeli. Ja ne soglasna s Kasparello. Bez obuchenija ti ne popadjosh na rabotu, eto ze korabli. A zarplata horoshaja, ja tut ne mogu naiti luchshe, daze blizko.

N noname 19.02.2009

Nisovetaju komu libo exatj 4erez etu firmu... ustraivajut xren znaet kuda... poexali porabotali an novij god... zarplati dosixpor netu... a sidc vsjo zavtrakami kormit... to oni uzhe otpravili to nado ewjo podozhdatj!! nu ne4evo s etim mi ewjo razberjomsja no tolko 4erez sud... dazhe denjag nepozheleem!!!

S sandijs 19.01.2010

vai kadam vel ir ko pateikt pa so kompaniju sidic jo mekleju, , kadu ladzigu firminu caur kuru varetu stradat iznemot lielbritanija, vai kadam ir kada padoma firma

C ceļotājs 22.01.2010

Strādāju uz kruīza kuģiem, darbu atradu caur iepriekš pieminēto firmu. Neteiktu, ka izdevumi, ko samaksāju pašai firmai, būtu neadekvāti lieli (lai gan tas bija nu jau kādu laiciņu atpakaļ, droši vien cenas tagad kāpšas). Kruīza kompānija, kurā strādāju, pārējos izdevumus sedz pati. Toties jārēķinās, ka iespējams būs samērā ilgi jāgaida, pirms pati tiku uz kuģa pagāja liekas pat vairāk kā gads, bet nu tas, protams, atkarīgs kā paveicas ar pārrunām, brīvajām vakancēm un izvēlēto amatu (mana izvēle nebija tā no pieprasītākajām). Ja ir vēlme ieekonomēt naudu un, iespējams, laiku, var mēģināt darbu meklēt paša spēkiem. Googlē var atrast adreses, kur piedāvā darbu uz kruīza kuģiem. Tomēr pats sagatavošanās process bez palīdzības varētu būt diezgan sarežģīts un piņķerīgs.