www.sudzibas.lv SIBUS Čehija-Drēdene

SIBUSS - Čehija-Drēdene

Tiiko atgriezāmies no Prāgas ceļojuma ar gidi Ilzi - gribētos izteikt savu neapmierinātību:
sāksim ar otro dienu, kad iebraucam Prāgā, lai iekārtotos viesnīcā:
1) iebraucam pirms 1 dienā pie viesnīcas un liek mums visam autobusam ar visām mantām krāmēties ārā un doties iekšā -bet tur mēs visi kā aitas tagad ganamies, jo chek in ir no 14.00! Kādu laiku patirinājāmies tur, tad mums lika atkal ar visām mantām krāmeties atpakaļ autobusā un braucam uz centru jo ekskursija tad notiks ātrāk. Ekskursija bija ok -Zdereks bija ok! Tā beidzās ap 17, un bija brīvais laiks līdz 19.15, jo 19.30 bija kugītis. Iepriekš Ilze visiem piekodina: Jūs tikai neko daudz needat (pedejo reizi edam 7.00), jo uz kuģa būs nu tādas šikas vakariņās -galds lūzīs no ēdamā -atstājiet vietu vēderā!!! Tauta tak arī noticēja, padzēra alu un kautko minimāli piekoda. Bet tad kad 10 vakarā devamāies uz viesnīcu -bija jāapskauž tos kas atteicās no kuģa un aizgāja paši pa pilsētu un ēda ko gribēja, jo mēs visi bijām badā!!!!!! Iedot pa tādu naudu 450.00Kr -sāļu gaļu, kāpostus un vel beigās šķīvjus vāc nost ātri......Tas bija super!!!!!!! Nu ziniet, šitā tauta atkal uzķērās -nu tak mūs māna kā vien var! Kā tā var ar tautu darīt!
2) Vai man būtu jāgriežas pie patērētājiem - jo tauta visa brauca uz Karlovi Vari termāliem baseiniem !!!! Un pasaka, autobusā , ka tie ir ciet jau labu laiku līdz maijam! Jūs to nezinājāt kā firma?????? Tā ir patērētāju maldināšana, es speciāli braucu dēļ tā! Un atkal vilšanās un melošana.
3)No rīta 8.00 plānots no viesnīcas izbraukt uz Karlovi vari -visi taču ir samaksājuši par ekskursiju
Ilzei sakam ka vel trūkst cilvēki...uz ko skan atbilde -paši vainīgi! un autobuss aizbrauc. Pēc neilga laika zvana cilvēki un prasa kur ir autobuss? Tad Ilze visiem prasa, vai mēs pēc viņiem brauksim pakal??? Lai šoferīšī varētu apgriezties atpakaļ, vel bija kilometri jābrauc, un tā no viesnīcas otreiz izbraucam 8.30. Vai tad tiešām bija grūti pagaidīt 5 min., vai labāk trenkāt autobusu liekus 20 km.? Murgs!!!!

Un atpakaļceļā mēs ēdīsim Polijā turpat kur pimajā dienā Lomžā. Nu labi...Bet pēc kāda laika saņēmam atbildi -tur ir ciet, un tad mūs piecveda pusdienas est -pie Macdonalda.....tas visus iepriecēja...vel ar karti nevarēja norekināties..varēji skatīties kā citi liek iekšā hamburgerus! Forši! Vai atd tiešām nav zināmas citas ēstuves -kur garšīgi un pa normālām cenām. Blakus McDon bija arī cafe -bet tur ēst zupu pa 2.00 Ls kaut kādu ūdeni....uz tādām vietām tik vedat cilvēkus!!!!
Nav nekādu iebildumu pret šoferiem -visu cieņu, kaut arī autobuss bija salūzis apm. 2,30 stundas.To viņi malači novērsa.

Laikam daudzmaz viss ir pateikts.....turpmāk braucot celojumā, pirmais būs jāievāc atsauksmes no neta par gidu un firmu.....