SIBUS - valoda

Nekāda respekta pret valsts valodu.. Ceļojumu tūre sākās kā parasti, bet kad gide ilze saprata, ka vairākums ir krievvalodigi, sāka visu programmu lasit krieviski, retu reizi šo to pārtūlkojot ar jautājumu, vi vsjo ponjali ili mne po latishki skazjatj!!! Un krieviski viņa runāja sliktāk par manu 3gadigo latviešu puiku! Kauns firmai, kauns gidei, nekad nepirkšu viņu piedāvājumus!!!

I

Ausainītis 28.12.2013

Nabadziņš! Vispirms pats iemācies latviešu valodā rakstīt, tad sūdzies. Laikam visa vaina bus bijusi, ka šī gide tevi vienkārši atšuva.

A AK79 28.12.2013

Vai Ilze ari zina, ka par vinju sheit ir ieraksts? Domaaju, ka pienaakums ir vinjai to dariit zinaamu personiigi un pirmajai nevis sheit kaut ko aiz muguras ierakstiit. Par valodu zinaashanu/nezinaashanu, ja jau vinja nevareetu pildiit savus pienaakumus, vinja diez vai tur straadaatu. Prieciigus visiem sveetkus!

Z zeme 08.01.2014

Vienkāršāk un labāk visiem būtu, lai turpmāk Ilze visu stāsta latviešu valodā, visi tāpat sapratīs, bet ja arī kādam interesē un nav saprotams, tad lai jautā. Dzirdēju, ka arī krievvalodīgie grupā izteica šādu piezīmi - lai labāk gide runā visu latviski. Vai arī tad jāpērk tas ceļojums, kuram klāt atzīme LV (šoreiz neizdevās dabūt vietu LV autobusā, tāpēc paņēmu LV/RU, un rēķinājos, ka ar valodu būs kā būs)