SIBUS - turizms

22.Decembrī brauca helsinki, viss iesākās no apkrāpšanas, solīja akvaparks un prāmis, kurš par divām stundām aizvedīs līdz helsinki.Brauca 3,5 stundas un atbrauca uz flamingo aiz 1,45 līdz taisīšanai ciet un maksāja pa pilnu programmu 22 eiro, 4 stundu vietā, bet tos kas planēja spa maksāja gandrīz divās reizēs dārgāk par tiem pašiem 1,45.Trīsvietīgs numurs nokļuva ar divām gultām un pufu, kā trešo guļamvietu.Gids ( dzīntra)vienmēr bija ne turklāt, tikai un skaidroja, ka ir vainīga firma.Atpūta tika bojāta un tagad ne tikai mēs ar šo firmu neviens kur neaizbrauksim, bet arī visiem paziņām ieteiksim nebraukt, par ko ņēma 7 papildus latus par prāmi, droši vien par to, ko ņemt pats klusākais prāmis,sanāca, ka pavizinājās līdz helsinki un atpakaļ, apsolīto senātu laukumu neparādījuši, taču un pilsētu neviens neredzēja, sliktākais brauciens nebija, vienkāršs kauns organizatoriem, piemānīja arī nekādu seku

P

S smilga 11.01.2013

Jaunieši, kas ierakstījuši sūdzību, iemācieties lūdzu valodu lietot pareizi. Tāpat ieteiktu pirms ceļojuma lasīt līgumu un uz Senāta laukumu paši neaizgājāt, jo gids ar tiem, kuri vēlējās tur pabija, kā arī Karlo Fazer veikalā un citur. Vienīgi par Jums kauns, jo brokastīs no zviedru galda piebazāt ar desu maizēm un vārītām olām pilnas kabatas, tā kulturāli cilvēki nerīkojas.