www.sudzibas.lv Siberica Slikts serviss

Siberica - Slikts serviss

Tas ir vienkārši drastiska apkalpošana. Ienācām ar vīru veikalā. Sasveicināšanās nulle, sēž un klačojas ar bērnu. Sev vēlējos nakts krēmu dāvanai - jaunietei taukainai ādai - konsultante man ieteica, domāju ka zin un es nopirku, izrādas tad ir domāts sausai ādai. Nu kā?
Ir kaut kādi piedāvājumi pie kases - uzpiež pilnīgi, pat ja Saka skaidri nē, paldies! Nepajautā klienta karti, vīrs pajautā vai klienta karte ir nepieciešama. Viņa atcērt, nu bet loģiski, ko jūs uzreiz ne teicāt. Vīrs apjautājas kā tā strādā kā uzkrājumu drogas. Mums atcērt vai tad uz klienta kartes rakstīts drogas, nē mēs esam siberica. Neko nepaskaidrojot plaši - atcērta tikai redzēsiet savu atlaidi.
Es vēlējos maksāt ar karti, no maka velkot āra karti izkrita 50€, es vēlos piebilst es to nenoliku uz kases šķīvīša-kur dod naudu, viņš nokrita aiz datora. Es nepaspēju paņemt, ka viņa kase izsit jau 50€ un dod atlikumu. Uz ko saku, bet es vēlos maksāt ar bankas karti. Es jau par vēlu izsitu, pati paņem to naudu. Un pateica, ka atgriešanu neveiks. Jau ir 18: 34 drīz aizveršanās un viņai jau šodien bija atgriešana. Nu, bet sviests! Kas tā par apkalpošanu. Sievietes vārds bija Liene. Tāda apaļīga un sliktāka pārdevēja un bezkaunīgākā. Vai tiešām trūkst darbinieku. Atnācām nākošā dienā bija cita meitene, uzklausīja situāciju. Piedāvāja man pareizo tipu krēmus, ieteica šos ielikt sludinājumā, jo diemžēl nemainām atpakaļ. Darīja visu, lai es justos labi. Meitene maza auguma-vārdu īsti neatceros liza, tāds neparasts vārds.

B