www.sudzibas.lv SIA"Weleks" Veikals Ulla Nodokļu nemaksāšana, nekvalitatīvi apģērbi,

SIA"Weleks" Veikals Ulla - Nodokļu nemaksāšana, nekvalitatīvi apģērbi,

Veikaks Ulla, kurš atrodas Čaka ielā, apmāna darbiniekus maksājot vidēji ap 240 eiro mēnesī, pie tam neuzrādot nekādu dokumentu kur ir uzrādīta šī summa, nemaksā nodokļus par darbiniekiem, neslēdz kases aparātu, neizdod pircējiem čekus, uzdrīkstas par pircējiem izteikties rupji, viņu klātbūtnē. Apģērbi ir ļoti sliktas kvalitātes.Pati darba devēja Irina ir ļoti skopa, negribot izmaksā algu un nezin nevienu likumu.Neiesaku iet uz šo veikalu.

J

P pilsonis lv 03.10.2014

Piekrītu, saimniece ir ļoti rupja un nikna, pie visa ta nedod čekus par pirkumu un negrib lai māksa caur terminalu. Veikals ļoti netirs un apkalpošana slikta. Neiesaku tur iet laj jūs neapšmauc...